REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Fotosoutěž o okna za 100 000 Kč

Léto se blíží a společnost OKNA.EU pro vás připravila již druhý ročník fotosoutěže o produkty za 100 000 Kč. Stačí zaslat do 30. června soutěžní fotografii s motivem okna a krátkým popisem. Odborná porota vybere 20 fotografií, které postoupí do druhého kola, kde o vítězi rozhodne hlasování veřejnosti.

Uživatelé dnes od oken a dveří neočekávají pouze funkčnost, chtějí, aby jejich vzhled designově dokonale ladil se stavbou domu či bytu. A výroba oken a dveří se snaží s těmito požadavky co nejvíce držet krok. Přesvědčit se o tom mohou zákazníci v moderních prostorných showroomech společnosti OKNA.EU v Praze a Říčanech, kde jsou vystaveny výrobky odpovídající aktuálním trendům a splňující současné požadavky trhu.

A přesně taková okna a to dokonce v hodnotě 100 000 Kč můžou zájemci letos vyhrát, zapojí-li se do fotografické soutěže, která právě probíhá na webových stránkách společnosti.

Soutěž spočívá v pořízení fotografie zajímavého, netradičního nebo nápaditého okna, kterou lze po krátké registraci na stránce www.okna.eu/soutez nahrát.

Pokud ji administrátor soutěže schválí, bude zařazena do soutěže.

Ze všech soutěžních příspěvků, zaregistrovaných od 1. dubna do 30. června 2016 vybere odborná porota 20 fotografií, které budou 7. července zveřejněny na stránce www.okna.eu/soutez.

O finálním vítězi rozhodne hlasování veřejnosti, jež bude probíhat až do 31. srpna 2016.

Vítězem se stane fotografie, která získá nejvíce hlasů!

Společnost OKNA.EU nabízí okna klasická plastová a dřevěná, ale také moderní okenní rámy hliníkové nebo plastohliníkové a dřevohliníkové, které kombinují vlastnosti jednotlivých materiálů. Všechna okna jsou vyráběna na nejmodernějších výrobních linkách v České a Slovenské republice. V oblasti okenních a dveřních konstrukcí disponuje společnosti OKNA.EU více než dvacetiletou tradicí. 

Produkty společnosti OKNA.EU si mohou zájemci prohlédnout v regionálních pobočkách v Čechách a od loňského roku i ve dvou prostorných showroomech v Říčanech Modleticích a v showroomu Praha Pankrác. V těchto showroomech jsou vystaveny velmi oblíbené velkoformátové HS portály, prémiová hliníková a dřevohliníková okna či designové dveře značky Perito, a to v reálném provedení, aby si zákazníci mohli udělat představu a vyzkoušet manipulaci s jednotlivými produkty.

Více o společnosti na www.okna.eu a www.zarucenekvalitniokna.cz

OKNA.EU

logo
vzorková prodejna Pankrác, ul. 5.května (magistrála směr do Prahy)
140 00 Praha 4

telefon: 773 360 000
e-mail: okna@okna.eu

web: www.okna.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Chcete bydlet zdravě? Provětrejte fasádu!

Chcete bydlet zdravě? Provětrejte fasádu!

Nová generace fasádního zateplení s nejlepší prodyšností na trhu zajistí zdravé klima ve vašem interiéru. Špičkové a účinné zateplení nyní pořídíte s unikátní slevou a navíc můžete získat duhově krásný dárek.

REKLAMA
REKLAMA