REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Isover EVO – symbol evoluce ve světě izolací

Divize Isover koncernu Saint-Gobain se jako výrobce izolací s nejširším sortimentem může letos pochlubit dalším přírůstkem ze skelných vláken – Isover EVO, který je ideálním řešením pro tepelnou a akustickou izolaci vnitřních prostor budov (pro šikmé střechy, příčky či podhledy).

Není to obyčejná novinka, Isover EVO je symbolem evoluce ve světě izolací, protože v sobě skrývá naprosto unikátní patentované přírodní pojivo. To přispívá k maximální kvalitě vnitřního prostředí. Je to první vlaštovka z italské řady 4+, která je na první pohled odlišná: méně prašná, světlá a s parádními technickými i mechanickými vlastnostmi.

„Bílá barva je přirozená barva rozvlákněného skla a v kombinaci s přírodním pojivem po vytvrzení získá světle krémovou barvu, která je nejen příjemná na pohled, ale zesvětluje i montážní prostory,“ vysvětluje netradiční zabarvení vlny Tomáš Pirkl, produktový manažer Tomáš Pirkl z divize Isover.

Isover EVO patří k absolutní špičce z nabídky tepelněizolačních materiálů dostupných na českém trhu. Díky výborným tepelněizolačním vlastnostem účinně izoluje proti venkovnímu teplu i chladu a zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí a úspor. Znamenité zvukové izolační parametry zajišťují skvělou akustickou pohodu. Rovněž tak splňuje nejvyšší klasifikaci třídy reakce na oheň. 

PROČ 4+?

  1. + přátelský k životnímu prostředí
  2. + nabízí vysoký komfort při instalaci
  3. + zajišťuje vysokou kvalitu bydlení
  4. + přispívá k lepšímu zdraví a pohodě

Pokud si vyberete Isover EVO, oceníte jednoduchost a pohodlí při instalaci. A bude se vám lépe žít v jakýchkoli prostorách. Materiál Isover EVO je skvělou volbou také pro budoucí úsporu energií a snižování emisí, protože je ve velké míře vyroben z recyklovaného materiálu (sklo), s použitím přírodního pojiva a zajišťuje vysoké úspory energie při vytápění a ochlazování prostor, kde je aplikován.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

logoSmrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 494 331 331
zelená linka: 800 ISOVER (476 837)
e-mail: info@isover.cz

web: www.isover.cz, www.isover-akustika.cz, www.isover-vzduchotesnost.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Na tepelné mosty je třeba myslet už při stavbě

Na tepelné mosty je třeba myslet už při stavbě

I ze zatepleného domu může unikat teplo ve velké míře kvůli takzvaným tepelným mostům. Tepelné mosty jsou místa, kde rychlost unikání tepla z teplejšího prostoru do chladnějšího je mnohonásobně vyšší ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška