Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Světové koupelny Made in Svitavy

Český koupelnový nábytek Dřevojas opět inspiruje originálními nápady. V katalogu 2016/2017 najdete kolekci pěti nových koupelnových řad, které přinesou svěží design do vaší koupelny. Veškeré novinky jsou dostupné od května 2016.

Majesty- Tuto řadu si zapamatujete i když nebudete chtít a to díky své krásné výrazné, lesklé, červené barvě. Kromě této barvy si můžete zvolit černou či bílou ve vysokém lesku. Tato řada se pyšní svým keramickým umyvadlem Euphoria, na které se vztahuje záruka 5 let. Tuto dokonalou řadu Majesty, doplňuje jemné dovírání značky Hettich, na které je celoživotní garance kvality. Co na to říkáte?

Too - Tato řada je naše oblíbená. Proč? Too kombinuje velmi oblíbený dřevodekor a vysoký lesk, tím hned na první pohled vytváří velmi pěkný dojem. Koupelnový nábytek Too se může chlubit svými novými ergonomickými úchytkami a moderním keramickým umyvadlem Euphoria.

Gio- Řada Gio je vyrobena z kvalitního materiálu v kombinaci s vysokým leskem. Má velmi jednoduché, praktické a ergonomické úchytky. Do zásuvek si můžete doobjednat pořadače + speciální protiskluzovou podložku. A ani u této řady nesmí chybět jemné dovírání značky Hettich. Bude kolekce Gio vaší volbou?

Avantgarde- Je možné, že z této řady se vám budou podlamovat kolena dámy! Avantgarde má na první pohled zajímavý design, boky této řady jsou z materiálu, který připomíná na první pohled beton. Kromě skvělého designu, patří mezi přednosti této řady smaltované ocelové umyvadlo Kaldewei s povrchovou úpravou Pearl-Effekt.

Ambiente- Řada Ambiente působí velmi nadčasově, takže ti co mají rádi vzhled betonu, tak si tuto řadu zamilují. Ambiente dominuje minimalistickým designem, který doplňuje umyvadlo Kaldewei se zárukou 30 let.

Kromě novinek naleznete v katalogu i další produkty z výroby Dřevojas. Nový katalog si můžete prohlédnout online ZDE.

Dřevojas, výrobní družstvo

logo
Pražská 2060/50
568 02 Svitavy

telefon: +420 461 653 931
e-mail: info@drevojas.cz

web: www.drevojas.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

© Dřevojas, v. d.

Dřevojas na míru

Zařizujete koupelnu, ale máte jasnou představu o jejím nábytku… tradiční výroba a její produkty ji nenaplňují, a proto je dobré najít výrobce s TOP technologiemi a programem výroby na míru! Variantou je svitavský Dřevojas…