Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dřevojas na míru

Zařizujete koupelnu, ale máte jasnou představu o jejím nábytku… tradiční výroba a její produkty ji nenaplňují, a proto je dobré najít výrobce s TOP technologiemi a programem výroby na míru! Variantou je svitavský Dřevojas…

Máte naprosto jasno v tom, jak bude koupelnový nábytek, ale i koupelna, kterou zařizujete, nakonec vypadat? Ovšem narážíte na problém, žádný z tradičních nabízených modelů úplně neodpovídá vašim představám, co teď? Právě pro tyto situace je tu Dřevojas na míru. Proto, abyste sáhli po jiném, než modelu ze sériové výroby, můžete mít celou řadu důvodů:

  • design podle vlastních představ
  • nestandardní rozměry koupelny
  • zešikmené prostory půdních koupelen
  • do celkového konceptu koupelny se vám hodí umyvadlo, ale chybí vám pod něj koupelnová skříňka.

Problémem pro nás není ani vyrobit skříňku do koupelny s nejrůznějším atypickým zakřivením. Díky špičkovému CNC automatu se do dílce vyfrézuje libovolný tvar, který klient požaduje. Tento tvar se poté nalakuje. My jsme tento proces schopni dotáhnout do perfektního výsledku. Ne každá konkurence je toho ale ve srovnatelné kvalitě schopna,“ říká Ing. Zdeněk Blažek z Dřevojasu.

Dřevojas, výrobní družstvo

logo
Pražská 2060/50
568 02 Svitavy

telefon: +420 461 653 931
e-mail: info@drevojas.cz

web: www.drevojas.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Světové koupelny Made in Svitavy

Světové koupelny Made in Svitavy

Český koupelnový nábytek Dřevojas opět inspiruje originálními nápady. V katalogu 2016/2017 najdete kolekci pěti nových koupelnových řad, které přinesou svěží design do vaší koupelny. Veškeré novinky jsou dostupné od května 2016.