REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Luxusní kanceláře v Harrachovském paláci

Více než rok trvá rekonstrukce Harrachovského paláce vedle známé Jindřišské věže. Dokončení moderní přístavby k barokní budově je plánováno na letošní srpen. Kromě luxusních kanceláří s historickou štukovou výzdobou nabízí Harrachovský palác obchodní jednotky a krátkodobé ubytování.

Zájemci budou moci vybírat z atraktivních kanceláří s plochou od 130 m2 až po 1380 m2, některé z nich mají také terasu. V nejvyšším patře komplexu se nachází osm klidných apartmánových bytů s prostornými terasami, které nabízejí výhled na střechy pražských domů. V přízemí jsou navíc obchodní prostory od velikosti 58 m2 až po 491 m2.

Odjet do kanceláře, v klidu zde zaparkovat a případně i přespat.

Myslím, že přesně takto má vypadat moderní přestavba historické budovy v centru Prahy. Tato kombinace je ojedinělá. Zájemci mohou v Harrachovském paláci provozovat obchod, pracovat ve vlastní kanceláři a zároveň v tom samém objektu i bydlet,“ dodává Filip Veselý z realitně konzultační společnosti OFFICE HUNTERS, která se specializuje na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor.

Zakladač s kapacitou 12 automobilů

V atraktivní lokalitě samotného centra Prahy je velký problém s kapacitou parkovacích míst. Harrachovský palác disponuje zakladači s kapacitou 12 automobilů. Díky své poloze poskytuje dokonalé napojení na dopravní infrastrukturu.

V současné době je nedostatečná kapacita parkovacích míst pro nájemníky prvořadým problémem a často jedním z klíčových faktorů při výběru lokality kanceláří,“ dodal Filip Veselý ze společnosti OFFICE HUNTERS, která je exkluzivním partnerem pro pronájem kanceláří v Harrachovském paláci.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

V módě jsou kanceláře s terasami

V módě jsou kanceláře s terasami

Disponovat únikovou zónou na vzduchu je pro firmy stále lákavější. Terasy nově vznikají při rekonstrukcích a přestavbách historických budov, u novostaveb je standardem, že se s nimi v projektu počítá. V Praze je jich ovšem velký nedostatek.

REKLAMA