REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Kotel VIADRUS A3W je novinkou roku 2016, která vyhovuje EKODESIGNU

Tradiční český výrobce kotlů a radiátorů, společnost VIADRUS, oznamuje, že do programu Kotlíkových dotací byl nově zařazen automatický kotel na tuhá paliva VIADRUS A3W. Pod SVT kódem 21060 byl zařazen do dotačního programu pro palivo hnědé uhlí a dřevní pelety.
Kotel VIADRUS A3W je novinkou roku 2016, která vyhovuje EKODESIGNU

Vyměňte starý kotel na tuhá paliva za moderní automatický opravdu výhodně!

Automatický kotel VIADRUS A3W pro uhlí i dřevní pelety splňuje aktuálně nejnáročnější emisní třídu 5, díky čemuž máte jistotu, že kotel vám bude bez problémů sloužit i po roce 2022, kdy vstoupí v platnost zákaz provozu kotlů na tuhá paliva s nižší než 3. emisní třídou. Za nesplnění tohoto nařízení hrozí pokuta ve výši 50 000 Kč. Emisní třída je tak v současnosti důležitým parametrem kvality kotle a zjednodušeně řečeno, udává jeho technologickou úroveň.

VIADRUS A3W je progresivní kotel vybavený automatickým podavačem paliva ze zásobníku, který je dodáván volitelně ve dvou objemech. Délka hoření při plně naloženém zásobníku tak může být více než 57 hodin. Výkonový rozsah kotle se pohybuje mezi 7,5 až 25 kW a vyniká vysokou účinností až 91 %. Díky variabilitě lze mít pravé nebo levé provedení, podle dispozičních možností kotelny. Je vybaven řídicí jednotkou Climatix, a to buď ve verzi STANDARD, nebo ve verzi WEB, kterou je možné kotel dálkově ovládat přes internet.

Nezapomeňte si na kotel uplatnit Kotlíkovou dotaci, pokud splňujete její podmínky. Může snížit jeho cenu o desítky procent. Máte tak ideální příležitost vybavit se jedním z nejmodernějších automatických kotlů na trhu za zlomek jeho běžné ceny.

VIADRUS a.s.

logoBezručova 300
735 81 Bohumín

telefon: 596 088 888
e-mail: info@viadrus.cz

web: www.viadrus.cz, www.facebook.com/viadrus.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

8 nejčastějších mýtů o vytápění

8 nejčastějších mýtů o vytápění

Zajištění vytápění rodinných domů a bytů je v současné době velmi jednoduché a účinné, zvláště pokud je použit moderní kotel, který pracuje sofistikovaně a usnadní obyvatelům dosažení správného ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška