Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Kotel VIADRUS A3W je novinkou roku 2016, která vyhovuje EKODESIGNU

Tradiční český výrobce kotlů a radiátorů, společnost VIADRUS, oznamuje, že do programu Kotlíkových dotací byl nově zařazen automatický kotel na tuhá paliva VIADRUS A3W. Pod SVT kódem 21060 byl zařazen do dotačního programu pro palivo hnědé uhlí a dřevní pelety.
Kotel VIADRUS A3W je novinkou roku 2016, která vyhovuje EKODESIGNU

Vyměňte starý kotel na tuhá paliva za moderní automatický opravdu výhodně!

Automatický kotel VIADRUS A3W pro uhlí i dřevní pelety splňuje aktuálně nejnáročnější emisní třídu 5, díky čemuž máte jistotu, že kotel vám bude bez problémů sloužit i po roce 2022, kdy vstoupí v platnost zákaz provozu kotlů na tuhá paliva s nižší než 3. emisní třídou. Za nesplnění tohoto nařízení hrozí pokuta ve výši 50 000 Kč. Emisní třída je tak v současnosti důležitým parametrem kvality kotle a zjednodušeně řečeno, udává jeho technologickou úroveň.

VIADRUS A3W je progresivní kotel vybavený automatickým podavačem paliva ze zásobníku, který je dodáván volitelně ve dvou objemech. Délka hoření při plně naloženém zásobníku tak může být více než 57 hodin. Výkonový rozsah kotle se pohybuje mezi 7,5 až 25 kW a vyniká vysokou účinností až 91 %. Díky variabilitě lze mít pravé nebo levé provedení, podle dispozičních možností kotelny. Je vybaven řídicí jednotkou Climatix, a to buď ve verzi STANDARD, nebo ve verzi WEB, kterou je možné kotel dálkově ovládat přes internet.

Nezapomeňte si na kotel uplatnit Kotlíkovou dotaci, pokud splňujete její podmínky. Může snížit jeho cenu o desítky procent. Máte tak ideální příležitost vybavit se jedním z nejmodernějších automatických kotlů na trhu za zlomek jeho běžné ceny.

VIADRUS a.s.

logo
Bezručova 300
735 81 Bohumín

telefon: 596 088 888
e-mail: info@viadrus.cz

web: www.viadrus.cz, www.facebook.com/viadrus.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zplyňovací litinový kotel na kusové dřevo Hercules E68

Zplyňovací litinový kotel na kusové dřevo Hercules E68

Hercules E68 je moderní kotel určený k ekologickému spalování kusového dřeva zplyňovacím způsobem - je certifikován MŽP pro kotlíkové dotace (pro 2. a chystanou 3. vlnu). V prodeji od 1. 12. 2018.

8 nejčastějších mýtů o vytápění

8 nejčastějších mýtů o vytápění

Zajištění vytápění rodinných domů a bytů je v současné době velmi jednoduché a účinné, zvláště pokud je použit moderní kotel, který pracuje sofistikovaně a usnadní obyvatelům dosažení správného tepelného komfortu. Velmi často se však o vytápění objevuje celá řada polopravd a mýtů, které jsou zavádějící a matoucí.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA