Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Toužíte po elegantním starobylém interiéru? Sáhněte po barvách od BASF

U barev značky Firemist Velvet na přirozeném světle vynikne jejich elegantní mat, při přímém osvětlení vytváří efekt jemného třpytu. Sametové odstíny vdechnou interiéru příjemnou atmosféru.
Toužíte po elegantním starobylém interiéru? Sáhněte po barvách od BASF

Elegantní a decentní zlatá, odvážná rudá s kovovými odlesky – to jsou barvy značek Firemist® Velvet Gold a Firemist Velvet Russet z portfolia společnosti BASF ze série Firemist Velvet. V té najdeme též luxusní odstíny perleťové bílé, měděné a bronzové. Produktová řada nabízí výrobcům interiérových barev možnost vytvořit atraktivní povrchy se zajímavou texturou, jež jim navíc dodá stylový starobylý vzhled.

Sametová a zářivá zároveň

Barvy značky Firemist Velvet jsou jedinečné z mnoha důvodů. Na přirozeném světle vynikne jejich elegantní mat, naopak při přímém osvětlení vytváří efekt jemného třpytu. Sametové odstíny vdechnou interiéru příjemnou atmosféru.

„Teplé barvy s kovovými odlesky jsou v současnosti velmi trendy. Produkty Firemist Velvet jsou ideálním řešením, když chceme skutečnou kvalitu. Pokud je navíc kombinujeme s jinými efektními pigmenty, získáme širokou škálu možností, pomocí nichž můžeme vytvořit elegantní starobylý vzhled. Speciální design náš pokoj doslova rozzáří,“ říká Arno Tuchbreiter, vedoucí marketingu pigmentu pro průmyslové a dekorativní nátěry ve společnosti BASF.

Barvy založené na těchto pigmentech lze aplikovat přímo na beton, tapety nebo dřevěné povrchy.

Efekty pro tapety a designové obaly

Barevné pigmenty řady Firemist Velvet je možné použít i do tiskařské barvy. I obaly kosmetických přípravků či obyčejný balicí papír tak mohou získat zajímavý design. Lze je ovšem rovněž využít pro povrchovou úpravu plastů a kovu.

O divizi Dispersions & Pigments

Tato divize BASF vyvíjí, vyrábí a prodává řadu vysoce kvalitních pigmentů, pryskyřic, přísad a polymerních disperzí na celém světě. Tyto suroviny se používají v prostředcích pro nátěry a barvy, tisk a balení výrobků, stavební chemii, lepidla, lepení vláken, plastů, papíru, ale i pro elektronické aplikace, jako jsou displeje. Svým zákazníkům nabízí inovativní a udržitelná řešení. Více informací o divizi na www.dispersions-pigments.basf.com.

BASF v České republice

Společnost BASF spol. s.r.o., dceřiná společnost BASF SE, patří k předním firmám chemického průmyslu v České republice. Z Prahy a jiných závodů je distribuován celý sortiment inovativních a vysoce hodnotných výrobků skupiny BASF. V roce 2014 měla v České republice skupina BASF 278 zaměstnanců a dosáhla obratu ve výši 741 milionů Eur. Další informace jsou uvedeny na internetové stránce www.basf.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jak lepit velkoformátovou keramiku? Spolehněte se na produkty PCI

Jak lepit velkoformátovou keramiku? Spolehněte se na produkty PCI

Značka PCI aktivně sleduje vývoj v obkladačské branži a pružně na něj reaguje. S rostoucími požadavky na lepení velkoformátové keramiky vyvíjí i speciální lepidla určená právě pro lepení takto náročných prvků jak v interiéru, tak i v exteriéru.

REKLAMA