Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nové distribuční centrum v Chebu

Firma Tchibo postaví v chebské průmyslové zóně distribuční centrum, které zaměstná stovky lidí. Tchibo je původně německý obchodní řetězec obchodů, který nabízí kávu a kávové speciality, speciální kolekce oděvů, elektroniky a dalšího spotřebního zboží.
Nové distribuční centrum v Chebu

Firmu do chebské zóny přivedla společnost Colliers, investorem bude developerská společnost Accolade a stavbu by měla realizovat firma Panattoni Europe. S nimi město Cheb spolupracuje už delší dobu a díky tomu se podařilo do průmyslové zóny přivést i další investory, naposledy například čínskou společnost BWI, která svůj závod už staví.

Distribuční centrum mohlo začít fungovat už letos. "Na základě vydaného územní rozhodnutí se už dělají i terénní úpravy. Během krátké doby by pak mohla vyrůstat samotná konstrukce stavby," řekl ČTK předseda výboru pro strategický rozvoj města Chebu Tomáš Linda.

Chebská průmyslová zóna má asi 40 hektarů a plní se od roku 2004

V poslední době příliv investorů zrychlil. Kromě BWI nedávno začala i stavba haly pro společnost DHL Supply Chain. V objektu bude poskytovat logistické služby pro poskytovatele televize Sky Deutchland v Německu a Rakousku.

Investicí pro Tchibo se ale už prakticky vyčerpaly všechny větší pozemky i v druhé etapě průmyslového parku. Obsazeny nebo zamluveny jsou pozemky i v první části zóny, která vznikla nejdříve.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Logistické cetrum pro společnost DHL v Chebu, zdroj: Panattoni Europe

Zahájení stavby logistického centra pro společnost DHL v Chebu

Panattoni Europe a česká skupina Accolade postaví v Panattoni Parku Cheb distribuční centrum o velikosti 13 600m 2 pro německou společnost DHL, globálního lídra na trhu mezinárodních přepravních a logistických služeb.

Kraj i město chtějí dostavět západní okruh Plzně do konce roku 2020

Kraj i město chtějí dostavět západní okruh Plzně do konce roku 2020

Do konce roku 2020 by měl být hotový celý severozápadní obchvat města Plzně za 1,5 miliardy korun. Jeho dostavba, která naváže na první etapu, zprovozněnou loni v září, začne v roce 2018. Plzeňský kraj dnes podepsal s Plzní koordinační dohodu, podle níž dá kraj na dokončení městského okruhu miliardu korun a zbytek…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA