REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Stavebnice pro opravu schodů

Schodišťová stavebnice TOSTEP FLEX je určena pro obklad rovných betonových / kamenných / teracových schodů svépomocí. Je možno objednat veškeré potřebné prvky ve standardních rozměrech a dle potřeb na místě upravit.
Stavebnice pro opravu schodů

Renovace schodů

Každé schody po čase vyžadují údržbu. Především u starších budov jsou schodiště dělány z betonových monolitů. Starší betonové schody působí chladně a neútulně a především na nich zanechal stopu zub času. Jak tedy snadno na opravy schodů, které potřebují vylepšit?

Pokud nejsou schody v dezolátním stavu, že by bylo je třeba celé vyměnit, může se použít schodišťový systém TOPSTEP. Jedná se o snadné obložení schodů za pomocí "stavebnice". Obložení schodů pak zvládne každý šikovnější kutil.

Rekonstrukce betonového schodiště by měla začít důkladným očištěním. Po očištění se na schody přimontuje hliníková lišta. Je třeba zajistit její přesnou rovnost. Poté se umístí bočnice, které se přilepí na stěny podél schodiště. Poté se připevní postupnice a na lištu upevní schodový nášlap.

TOPSTEP tak nabízí snadnou renovaci schodišť bez bourání a bez složitých stavebních úprav.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Schodiště

Stavební deník je možné vést i on-line

Stavební deník je možné vést i on-line

Stavební deník je důležitý dokument. Není to jen „zase nějaký papír co po mě chce úřad“ ale důležitý důkazní materiál v případě, že se vyskytne potřeba reklamace či poruch stavby. Jeho zápisy mohou ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA