REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

KM Beta radí podle jakých kritérií vybírat střešní krytinu na rodinný dům?

Výběr střešní krytiny je ovlivněn řadou faktorů. Je stejně tak důležitý u novostavby, jako u rekonstrukci stávající střechy.

Ne každá střešní krytina je vhodná pro všechny typy střech. U každé střešní krytiny je určen tzv. bezpečný střešní sklon a minimální střešní sklon a tyto parametry určí vhodnost krytiny pro danou střechu. Krytinu vybírejte i podle nosnosti krovu. Nezapomínejte, že betonová střešní krytina patří mezi ty těžší krytiny, a proto pro ni musí být adekvátní krov, aby zvládl její tíhu. Při výběru střešní krytiny myslete také na klimatické podmínky, ve kterých bude střešní krytina použita. Čím jsou náročnější, tím složitější a nákladnější úpravy střešního pláště je nutné u jednotlivých typů krytin realizovat. Volte vždy nejjednodušší řešení tvaru i typu krytiny pro danou lokalitu. Vhodný výběr krytiny dle lokality vám pomůže nejenom v její údržbě, ale také můžete přispět k prodloužení její životnosti. Nikdo přece neplánuje střechu na pár let.

Pokud hledáte kvalitní betonovou střešní krytinu za rozumnou cenu, společnost KM Beta a.s. vám ji nabízí v několika typech, barvách a provedeních. Všechny produkty naleznete na stránkách www.kmbeta.cz, kde se taky můžete poradit s odborníky společnosti.

KM Beta, a.s.

logo
Dolní Valy 3739/4
695 01 Hodonín

telefon: +420 518 321 134, +420 778 478 736
e-mail: kmbeta@kmbeta.cz

web: www.kmbeta.cz/CZ

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Moderní plochá taška pro vaši střechu

Moderní plochá taška pro vaši střechu

Pokud se chystáte na výměnu, nebo opravu střechy a chcete jí dodat šmrnc? Pak bez obav sáhněte po nové ploché betonové tašce KMB ROTA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků společnosti KM Beta.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA