Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Kanceláře pro firmy v nesnázích

Neočekávaná nouzová situace může potkat dříve či později každou firmu. Nejčastěji se jedná o případy havárií v kancelářských budovách, přírodní katastrofy či jiné situace, kdy dojde k výpadku vašeho vybavení a jako firma nejste schopni ve stávajících prostorách fungovat.
Kanceláře pro firmy v nesnázích

Podcenění těchto okolností a adekvátní přípravy může mít významný dopad na zisk firmy. V současné době je klíčové zajistit nepřetržité fungování firmy bez ohledu na vnější okolnosti. Výpadky ve fungování firmy či snížení kvality služeb mají negativní vliv na reputaci firmy.

Společnost Regus poskytuje službu tzv. „workplace recovery“, která vychází vstříc firmám všech velikostí a umožňuje jim zajistit si provozuschopnost za všech okolností.

Je možné zajistit přechodné pracoviště v plně vybavených soukromích kancelářských prostorách a to s rezervací v minimálním předstihu. Pracoviště pro vaši firmu lze připravit na míru dle konkrétních požadavků na velikost, vybavení a délku pronájmu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

V módě jsou kanceláře s terasami

V módě jsou kanceláře s terasami

Disponovat únikovou zónou na vzduchu je pro firmy stále lákavější. Terasy nově vznikají při rekonstrukcích a přestavbách historických budov, u novostaveb je standardem, že se s nimi v projektu počítá. V Praze je jich ovšem velký nedostatek.