REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Kanceláře pro firmy v nesnázích

Neočekávaná nouzová situace může potkat dříve či později každou firmu. Nejčastěji se jedná o případy havárií v kancelářských budovách, přírodní katastrofy či jiné situace, kdy dojde k výpadku vašeho vybavení a jako firma nejste schopni ve stávajících prostorách fungovat.
Kanceláře pro firmy v nesnázích

Podcenění těchto okolností a adekvátní přípravy může mít významný dopad na zisk firmy. V současné době je klíčové zajistit nepřetržité fungování firmy bez ohledu na vnější okolnosti. Výpadky ve fungování firmy či snížení kvality služeb mají negativní vliv na reputaci firmy.

Společnost Regus poskytuje službu tzv. „workplace recovery“, která vychází vstříc firmám všech velikostí a umožňuje jim zajistit si provozuschopnost za všech okolností.

Je možné zajistit přechodné pracoviště v plně vybavených soukromích kancelářských prostorách a to s rezervací v minimálním předstihu. Pracoviště pro vaši firmu lze připravit na míru dle konkrétních požadavků na velikost, vybavení a délku pronájmu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

V módě jsou kanceláře s terasami

V módě jsou kanceláře s terasami

Disponovat únikovou zónou na vzduchu je pro firmy stále lákavější. Terasy nově vznikají při rekonstrukcích a přestavbách historických budov, u novostaveb je standardem, že se s nimi v projektu ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška