REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Tipy na použití čirého lepidla při lepení skleněných nebo plexi dvířek

Přilepit skříňku, poličku, obložení, parapet, nebo práh není žádný problém. Když ovšem lepíte průhledné materiály, jako je například sklo nebo plexi, působí bílá hmota lepidla pod sklem nevzhledně. Řešením je použití čirého lepidla, například Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL.

Připevnit skleněné úchyty k šuplíkům, průhlednou poličku na stěnu, skleněné věšáky v koupelně nebo dokonce panty na skleněná dvířka bez vrtání, nemusí být tak složité.

Když máte novou skříňku se skleněnými dvířky, obdržíte ji hezky rozloženou. Sestavit ji většinou není problém, jak ale zajistit, aby dvířka na pantech dobře držela a nemuseli jste je navrtávat. Za tímto účelem se používají lepené panty. Díky sklu je potřeba vybrat krystalické – tj. čiré lepidlo, které vytvoří zcela průhledný slep a není tak patrné a nevzhledné.

Henkel ČR - Pattex

logoU Průhonu 10
170 04 Praha 7

telefon: 220 101 101
zelená linka: technické poradenství: 739 325 743

web: www.pattex.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Pracovní návody a postupy si přečtěte

Jak se staví srub svépomocí

Jak se staví srub svépomocí

Pro mnoho lidí je ztělesněním stavby z přírodních materiálů srub. Ponechme nyní stranou, zda se do našeho prostředí takový typ domu hodí či nikoli, věřme, že i taková místa se najdou. Podívejme se, ...

Fotogalerie: Rozvody větrání v podlaze

Fotogalerie: Rozvody větrání v podlaze

Součástí moderního bydlení a moderního stavění obecně je zajišťování zdravého vnitřního prostředí v budovách nuceným větráním. Při trendu utěsňování obálky budov z důvodu energetických úspor nelze ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška