REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nosné zdivo z bílého pórobetonu Ytong

Při úvahách o budoucím bydlení řada soukromých investorů dochází k závěru, že nejspolehlivější a nejekonomičtější cesta k vlastnímu domu je pustit se do toho sami. Systém stavebních komponentů Ytong vám cestu k cíli usnadní.

Rychlá a jednoduchá výstavba, kterou zvládne i laik, a technické poradenství od výpočtu materiálu přes podporu v jednotlivých krocích jsou jedny z nejvýznamnějších plus Ytongu. Pokud již stavíte nebo si chcete lépe předestavit, co všechno vás čeká, stavební postupy vám v jednotlivých krocích poradí, jak na to. Nyní se podíváme na další krok, který navazuje na zakládání rohů – stavění nosného zdiva.

Se skládačkou Ytong to není nic složitého, a pokud přeci jen potřebujete další rady a podrobnosti, Ytong mistři vám poradí i pomohou. Ytong mistři jsou proškolení a certifikovaní odborníci, kteří se zaměřují na realizaci hrubé stavby ze systému Ytong a poradenství či praktickou pomoc na stavbě. YTONG mistři za vámi přijedou na místo stavby, zdarma založí rohy první řady obvodového zdiva ze stavebního systému YTONG a v případě potřeby vám odborně poradí.

Ytong - BEZPLATNÁ INFOLINKA

Nosné stěny

Jak na stavbu nosné stěny?

Xella CZ, s.r.o.

logoVodní 550
664 62 Hrušovany u Brna

telefon: 547 101 124, zákaznická info linka 800 828 828
e-mail: obchod.cz@xella.com

web: www.ytong.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Pracovní návody a postupy

Zdroj: Fotolia.com - Fotolyse

Jaro se blíží, můžeme už stavět?

Stavební firmy doporučují zdění během zimního období přerušit, aby mohla hrubá stavba řádně vymrznout. Zimní maltové směsi mohou prodloužit stavební sezonu především o ty dny, kdy se teplota dostává ...

Jak se staví srub svépomocí

Jak se staví srub svépomocí

Pro mnoho lidí je ztělesněním stavby z přírodních materiálů srub. Ponechme nyní stranou, zda se do našeho prostředí takový typ domu hodí či nikoli, věřme, že i taková místa se najdou. Podívejme se, ...

REKLAMA
REKLAMA