REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Plastové odvody spalin SERIO jsou určeny pro plynové kondenzační kotle všech typů

Komínové systémy SERIO jsou vhodné jako samonosné vnitřní plastové komíny, komíny na fasádu a jako vložky pro zděné komíny.
Plastové odvody spalin SERIO jsou určeny pro plynové kondenzační kotle všech typů

Komínové systémy SERIO jsou špičkovým produktem renomovaného německého výrobce, který se specializuje na plastové systémy odvodů spalin již od roku 1994. Díky své perfektní kvalitě, kompletnímu sortimentu, rychlým dodávkám a zejména nadstandardní technické podpoře získaly přední postavení na českém a slovenském trhu a budou dobře sloužit i Vám. 

Komínové systémy jsou běžně k dostání v odborných velkoobchodech a u montážních a kominických firem.

Sortiment

"Pokud se na šíři sortimentu díváme z pohledu instalačních firem, tak pro ně je na první pohled ideální neomezená šíře sortimentu, doslova výroba na zakázku. Vyhledávání málokdy používaných dílů v nabídce je složité a roste pravděpodobnost výběru chybného dílu. Čím méně obvyklé řešení spalinového systému, tím je pravděpodobnější, že se něco potřebného vynechá", říká Ing. Dana Nečásková, obchodní ředitelka a popisuje druhý extrém:  "Pokud bychom v soritment chtěli jen rychloobrítkové díly, pak by se sortiment smrskl na cca 100 položek."

"Zvolili jsme cestu systematického sledování realizací, zvažovali jsme, který prvek lze bezproblémově nahradit některým jiným, a spolupracovali jsme s předními odborníky a s uživateli našich spalinových systémů. Výsledkem je přibližně 500 položek, které mme trvale na skladě. Jsou rychloobrátkové a přitom pokrývají řádově 99 % požadavků našich zákazníků. A to v rozměrech vhodných pro plynové kotelny s výkony od nuly do řádově asi 1 MW. Pro rodinné domy, různé provozovny, penziony apod. se využívá řádově dvě stovky položek, ostatní prvky v našem sortimentu se týkají potřeb spalinových systémů pro větší výkony" uzavírá Nečásková.

Komínové sady usnadňují práci

Na začátku byly komínové sady pro rodinné domy, které obsahovaly takové prvky, aby komín odpovídal předpisům. "Firmy si zvykly, že sady jim usnadní práci. Zakoupenou sadu mohou doplnit podle potřeby rovným nebo flexibilním potrubím. Za složení ručíme my. Jako průkopníky tohoto systému prodeje nástěší i to, že jsme touto cestou přispěli ke zvýšení jistoty na straně konečného uživatele," říká Nečásková.

 

Brilon a.s.

logo
Sezemická 6, hala A3
193 00 Praha 9

telefon: +421 226 21 21 21
e-mail: info@brilon.cz

web: www.brilon.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Topenářské služby

Závady na komínech a jejich důsledky - často jde o život

Závady na komínech a jejich důsledky - často jde o život

Pro revizi a kontrolu spalinových cest platí nařízení vlády č. 91/2010 Sb., o požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv. Informace šířené některým tiskem, že toto nařízení vlády se nevztahuje na spotřebiče na plynná paliva, jsou mylné. Neprovádění revizí a kontrol přináší řadu závažných…

Jak správně topit v kamnech a krbech

Jak správně topit v kamnech a krbech

Jak správně topit kusovým dřevem v kamnech či krbu není věda, přesto je však nezbytné dodržovat pravidla správného topení. A to nejen kvůli šetrnosti k životnímu prostředí a ohledu na topidlo, ale také kvůli vlastní peněžence. Správná obsluha kamen a krbů má totiž zásadní podíl na jejich výkonu a účinnosti. Navíc při…

Sálavé teplo v rustikálním interiéru

Sálavé teplo v rustikálním interiéru

Když vstoupíte do dvousetleté chalupy manželů Slukových na okraji Českého ráje, jako byste se vrátili v čase. Pokoji vévodí rustikální nábytek a s ním sladěné dekorace, největší dominantou jsou však krásná kachlová kamna s vyhřívanou lavicí a se zápecím pod klenutým stropem v rohu místnosti. Petrolejová barva kamen…

Velikost, výkon a druh kamen či krbů závisí na způsobu využití

Velikost, výkon a druh kamen či krbů závisí na způsobu využití

Funkčnost topidla je základním předpokladem pro spokojenost uživatele. Aby individuálně navržené topidlo maximálně vyhovovalo požadavkům zákazníka, musí být ještě před jeho stavbou zřejmé, v jakých podmínkách bude topidlo pracovat, jak bude využíváno z hlediska času, a tudíž jak správně navrhnout konstrukční typ a…

Jak si postavit rodinný dům - podlahové vytápění a anhydrit

Jak si postavit rodinný dům - podlahové vytápění a anhydrit

Náš dům je vytápěn systémem podlahového topení s plynovým kondenzačním kotlem jako zdrojem tepla a pro atmosféru jsme ještě do obývacího pokoje přidali krbová kamna na dřevo. Tuto variantu jsme si vybrali kvůli výhodám podlahového topení a také proto, že parcela byla již plynem zasíťována.