REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vinylové podlahy jsou trendem nejen pro své užitné vlastnosti

Vinylové podlahy odráží všechny představy o moderním bydlení. Svou oblibu si získaly díky specifickým vlastnostem, mezi nimiž vyniká nadčasový vzhled, jednoduchá údržba a odolnost proti opotřebení. Hodí se tak téměř do každé místnosti.

Aby podlaha naplnila všechna očekávání, která k ní jako majitel vztahujete, je třeba věnovat při výběru pozornost nejen vzhledu, ale také dalším parametrům. Ty se totiž jako celek podílí na výsledném komfortu, který pak podlaha poskytuje svým uživatelům. Musí být příjemná na dotyk, nesmí studit a neměla by být hlučná.

Vinyl s textilní podložkou – řešení pro každou domácnost

Francouzská firma GERFLOR přináší na trh s podlahovinami patentovanou novinku, která znatelně posouvá hranice možností využití vinylových podlah. Je jí vinylová podlaha s textilní podložkou skládající se z technologicky zdokonalených vláken, která jsou vyráběna ze stoprocentně recyklovatelných materiálů.

Tato podložka zvyšuje nejen tepelné a zvukové izolační vlastnosti podlahy, ale také pomáhá s vyrovnáním podkladu, a tak šetří náklady spojené právě s tímto nezbytným krokem. Patentované složení podlahy umožňuje velice rychlou a snadnou pokládku. Není potřeba řešit odstranění nerovností, které bývá velice výraznou položkou v rozpočtu na pořízení nové podlahy i v časovém harmonogramu. Ať už se jedná o parkety, dlažbu, staré PVC nebo například beton, vinylovou podlahu Gerflor můžete bez starostí na stávající povrch položit.

Textilní podložka důmyslně doplňuje ostatní vrstvy krytiny a zvyšuje její celkovou kvalitu. Podlahy GERFLOR jsou díky tomuto jedinečnému řešení vysoce odolné a trvanlivé, pohodlné a komfortní, jednoduše čistitelné a zcela zdravotně nezávadné. Již vzpomínaný vzhled, vycházející z francouzské elegance, lze volit v nepřeberném množství dekorů dle vlastních preferencí.

Díky moderním metodám využívaných při úpravách povrchu je navíc zcela přirozený. Vinylové podlahy tak nachází využití v každé místnosti bytu nebo domu. V ložnici pomohou vytvořit klidné prostředí pro relaxaci, v dětském pokoji umožní ratolestem užívat si hraní na zemi a v kuchyni pak zpříjemní dlouhé stání při přípravě pokrmů. Díky voděodolnosti se nemusíte bát ani užití v koupelně.

www.gerflor.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nová podlahová krytina VIRTUO ADJUST 55 je velmi praktická a odolná

Nová podlahová krytina VIRTUO ADJUST 55 je velmi praktická a odolná

Horkou novinkou a inovací na trhu podlahových krytin je odolná vinylová podlaha VIRTUO ADJUST 55 od francouzského výrobce GERFLOR. Jedná se o pružný materiál se strukturovaným matným povrchem, který je dodávaný v odnímatelných dílcích.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA