REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nová podlahová krytina VIRTUO ADJUST 55 je velmi praktická a odolná

Horkou novinkou a inovací na trhu podlahových krytin je odolná vinylová podlaha VIRTUO ADJUST 55 od francouzského výrobce GERFLOR. Jedná se o pružný materiál se strukturovaným matným povrchem, který je dodávaný v odnímatelných dílcích.

Dodávka v odnímatelných dílcích umožňuje snadnou a rychlou pokládku. Výrobce doporučuje instalaci odbornou podlahářskou firmou, neboť pro položení této podlahy je nezbytný správně připravený podklad. Výhodou této novinky je možnost rychlé opravy podlahy, neboť poškodí-li se trvale některý z dílců, je možné jej poměrně jednoduše odlepit a vyměnit. Navíc je u této podlahové krytiny umožněno přesunutí již nalepených a nepoškozených dílců na jiné místo, to znamená odlepit a znovu přilepit. To je proveditelné díky speciální fixaci nanesené na spodní straně dílce. Podlaha je velmi dobře odolná vůči vlhkosti, a proto je použitelná také v kuchyních a koupelnách.

Vinylová podlaha VIRTUO ADJUST 55 se dobře udržuje a čistí, to znamená, nevyžaduje nikterak zvláštní či speciální čisticí prostředky, ani se nemusí pastovat.

V duchu filozofie firmy GERFLOR se nová krytina VIRTUO ADJUST 55 řadí mezi 100 % ekologicky šetrné a recyklovatelné výrobky. Vlastnosti této podlahy dodávané v dílcích ocení investoři především u rekonstrukcí.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA