REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová podlahová krytina VIRTUO ADJUST 55 je velmi praktická a odolná

Horkou novinkou a inovací na trhu podlahových krytin je odolná vinylová podlaha VIRTUO ADJUST 55 od francouzského výrobce GERFLOR. Jedná se o pružný materiál se strukturovaným matným povrchem, který je dodávaný v odnímatelných dílcích.

Dodávka v odnímatelných dílcích umožňuje snadnou a rychlou pokládku. Výrobce doporučuje instalaci odbornou podlahářskou firmou, neboť pro položení této podlahy je nezbytný správně připravený podklad. Výhodou této novinky je možnost rychlé opravy podlahy, neboť poškodí-li se trvale některý z dílců, je možné jej poměrně jednoduše odlepit a vyměnit. Navíc je u této podlahové krytiny umožněno přesunutí již nalepených a nepoškozených dílců na jiné místo, to znamená odlepit a znovu přilepit. To je proveditelné díky speciální fixaci nanesené na spodní straně dílce. Podlaha je velmi dobře odolná vůči vlhkosti, a proto je použitelná také v kuchyních a koupelnách.

Vinylová podlaha VIRTUO ADJUST 55 se dobře udržuje a čistí, to znamená, nevyžaduje nikterak zvláštní či speciální čisticí prostředky, ani se nemusí pastovat.

V duchu filozofie firmy GERFLOR se nová krytina VIRTUO ADJUST 55 řadí mezi 100 % ekologicky šetrné a recyklovatelné výrobky. Vlastnosti této podlahy dodávané v dílcích ocení investoři především u rekonstrukcí.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Vinylové podlahy jsou trendem nejen pro své užitné vlastnosti

Vinylové podlahy jsou trendem nejen pro své užitné vlastnosti

Vinylové podlahy odráží všechny představy o moderním bydlení. Svou oblibu si získaly díky specifickým vlastnostem, mezi nimiž vyniká nadčasový vzhled, jednoduchá údržba a odolnost proti opotřebení. Hodí se tak téměř do každé místnosti.

REKLAMA