Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Caleffi na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Od 10. - 14. března 2015 konal 28. ročník veletrhu ISH na výstavišti ve Frankfurtu. Jedná se o veletrh, kde jsou již tradičně předvedeny novinky z oborů inovativního koupelnového designu, energeticky úsporného vytápění, klimatizace a také obnovitelné energie.

Veletrh patří k největším na světě, což dokladuje celková výstavní plocha o výměře 250 000 m2, či počet vystavovatelů z celého světa, který přesáhl číslo 2400.

Vzhledem k významu události nemohla chybět plocha věnovaná stánku Caleffi. Ten s velikostí 255 m2 představoval svým pojetím výjimečnost a preciznost italské výroby, čehož je Caleffi synonymem.

Na veletrhu ISH jsme představovali novinky ze sortimentu pro rok 2015 na šesti názorných a interaktivních panelech. Z oboru vytápění se jedná například o bezdrátový systém termostatické regulace teploty WiCAL, jež umožňuje programovatelnou bezdrátovou regulaci radiátorů nezávisle na sobě v jednotlivých místnostech, či DIRTMAGPLUS, tedy multifunkční zařízení, v němž dochází za současné funkce odkalovače a filtru ke 100% čištění protékající vody již při prvním průtoku.
Pro topenáře jsme nově představili novou sérii šikmých tlakových redukčních ventilů 533H, odolných vysokému tepelnému zatížení a expanzní skupiny pro zásobníky horké vody série 528. Z oboru obnovitelné energie jsme zaměřili pozornost na naši produkci zařízení pro systémy na zpracování biomasy, představení jednotek s YONOS PARA a antikondenzační čerpadla. Taktéž jsme Vám, našim návštěvníkům, přinesli novinky ze světa měření tepla, které je nyní velmi aktuálním tématem.

Jsme velmi potěšeni, že nás navštívili prakticky všichni naši partneři z České Republiky a věříme, že tato setkání byla pro ně stejně přínosná jako pro nás.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu ISH Frankfurt

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Vytápění je jedním z hlavních témat veletrhu ISH a zároveň přehlídkou předních firem z oboru. Přenášíme vám výběr zajímavostí, které byly na veletrhu k vidění, ať už šlo o zajímavé výrobky nebo o poutavou expozici.

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

ISH ve Frankfurtu patří mezi přední světové veletrhy v oboru vytápění, větrání, klimatizace, instalace a koupelnového vybavení. Z mezinárodního veletrhu čítajícího 11 hal si člověk přiveze řadu dojmů, některé se dají vyjádřit slovy, jiné je rychlejší vyjádřit obrazem. Přinášíme vám stručný foto výběr několika…

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Stavíte rodinný dům? Rekonstruujete byt? Řešíte majetkové problémy se sousedem? Hledáte informace o dotacích na stavbu? Potřebujete inspiraci pro váš interiér? Na ESTAV.cz radí odborníci z praxe. Nenechte si utéct jejich články.

Prázdninová FOTOSOUTĚŽ: Design v interiéru

Prázdninová FOTOSOUTĚŽ: Design v interiéru

Na začátku prázdnin spustíme na Facebooku ESTAV.cz a TZB-info.cz pravidla fotosoutěže. Již teď vám můžeme prozradit, že cenou v soutěži budou mimo jiné vstupenky na Designblok 2015.

REKLAMA