Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Střešní krytina SATJAM Rombo Metalic přináší inovaci pro snadnější montáž

Tradiční vzhled kusové šablony čtvercového tvaru, vysoká mechanická odolnost a zároveň jednodušší postup při pokládce… To jsou vlastnosti nové střešní krytiny SATJAM Rombo Metalic, která umožňuje snadnou náhradu starých vláknocementových tašek.
Střešní krytina SATJAM Rombo Metalic přináší vylepšený systém uchycení, který urychluje a zjednodušuje vlastní pokládku. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Svým tvarem vychází skládaná plechová střešní krytina SATJAM Rombo Metalic ze svého předchůdce, kusové tašky SATJAM Rombo Premium, z níž zachovává původní čtvercový tvar o délce strany 345 milimetrů a kladení na koso. „Vylepšení doznal systém uchycení, a to díky závěsnému očku ve vrcholu krytiny, který umožňuje rychlejší a jednodušší pokládku. Každá šablona je také opatřena čtyřmi zámky, dvěma vnitřními na spodní straně a dvěma vnějšími na straně horní. Díky tomu je zaručeno přesné osazení a plynulá návaznost jednotlivých šablon a také se tím eliminuje riziko průniku srážkové vody pod krytinu,“ uvádí Ing. Petr Tureček, produktový manažer společnosti SATJAM, předního českého výrobce plechových střech. Pokládku lze provést na bednění i na laťování. Při pokládce na bednění lze krytinu jednoduše ukotvit k podkladu skrz očko, aniž by bylo nutné využít jindy nezbytné příponky. Vlastní realizace střechy je tím výrazně urychlena.

Pro výrobu se používá žárově zinkovaný ocelový plech nebo plech ze slitiny hliníku. Střešní krytina SATJAM Rombo Metalic proto má vysokou pevnost, odolnost proti mechanickému poškození i povětrnostním vlivům a také delší životnost. Přináší tedy řešení pro stavby, kde je nutné vyměnit starou vláknocementovou střechu, ale zároveň zachovat její původní vzhled. Díky přirozeně nízké hmotnosti plechových šablon je tak možné provést výměnu krytiny, aniž by kvůli zvýšení statického zatížení bylo nutné předělávat konstrukci krovu. Kvalitu střešní krytiny SATJAM Rombo Metalic pak potvrzuje také získané ocenění Česká kvalita – osvědčeno pro stavbu.

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Se stále teplejším jarním počasím přichází ideální období pro rekonstrukci střechy. Společnost SATJAM, přední český výrobce plechových krytin, proto přináší jedinečné akční nabídky na vybrané plechové krytiny.

Krytina SATJAM Rapid DeLuxe přináší nový standard pro plechové střechy. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Moderní plechové krytiny posouvají úroveň zastřešení staveb

Hladké plechové střešní krytiny se stojatou drážkou jsou díky svému jednoduchému vzhledu jednou z nejoblíbenějších variant pro zastřešení. Na podobném principu staví i střešní krytiny SATJAM Rapid, které nyní rozšiřují možnosti svého provedení a tedy řešení plechových střech.

Inspirací pro návrh domu byly tradiční venkovské stavby. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Vesnický dům jako z jiného století

Jedno z největších českých měst, jeho menší část a jeden malý dům, postavený rukama mladé rodiny. Jejich inspirací se staly tradiční domy našich předků – jednoduché a funkční. Není to typizovaná novostavba z katalogu, ale domov, do něhož byla vložena duše od prvního kamene až po střechu.

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Zabezpečte se proti inflaci a investujte chytře. Díky akční nabídce střešních krytin SATJAM si můžete pořídit novou plechovou střechu o něco výhodněji a zvýšit tak hodnotu svého domu.

zdroj: SATJAM

Šaty dělají člověka – střecha dělá dům

Vlastnictví chat a chalup je českým národním sportem. Jsou to stavby opečovávané s láskou, nicméně na v pořadí druhé nemovitosti obvykle nezbývá tolik prostoru ani financí, kolik by potřebovaly. Kvůli tomu je tu a tam vidět, že nich zapracoval zub času a potřebují opravu i modernizaci. Právě proměny chat a chalup…