REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nové modulární domy i šanci jak ušetřit 125.660 Kč představí DJT na For Archu

Pokud se chystáte na letošní For Arch, který proběhne na letňanském výstavišti od 19. do 23. září, nezapomeňte navštívit také stánek Dům jedním tahem (DJT). Jako žhavou novinku tam tým DJT představí modulární domy z keramického betonu pro rekreaci i celoroční bydlení. Navíc jen během For Archu budete mít šanci ušetřit 125.660 Kč.
Zdroj: Dům jedním tahem (DJT)

Dům jedním tahem vyrábí a montuje už více než 20 let kvalitní rodinné domy z velkoplošných dílců z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu). Jejich domy v sobě kombinují ty nejlepší vlastnosti montovaných domů a pevného dlouhověkého materiálu. Rychlost výstavby je podobná jako u dřevostaveb, výsledkem je ale dům z pevného odolného materiálu s nízkými energetickými nároky, který bude bez problémů sloužit i příštím generacím. Díky Liaporbetonu je navíc v domě příjemné klima v zimě i v létě.

Zdroj: Dům jedním tahem (DJT)

NOVINKA: modulární domy

Letošní novinkou, kterou DJT na For Archu představí, jsou modulární domy pro rekreační i celoroční bydlení. V nabídce najdete 12 základních modulárních staveb, mezi nimiž nechybí rodinné domy, rekreační domky, provozovny nebo garáž. Modulární domy najdete od 19. 9. na www.dumjednimtahem.cz a také v novém tištěném katalogu, který bude na For Archu samozřejmě k dispozici. Můžete si o něj ale také napsat na webu DJT a během několika dnů ho očekávat ZDARMA ve své schránce.

Zdroj: Dům jedním tahem (DJT)

Akční nabídka pro návštěvníky FOR ARCHu

Pro návštěvníky FOR ARCHu je připravena jedinečná nabídka, díky níž mohou ušetřit 125.660 Kč při realizaci svého snu o novém bydlení. Získají totiž zcela ZDARMA nejen typový projekt domu v hodnotě 49.610 Kč a průkaz energetické náročnosti budovy v hodnotě 6.050 Kč, ale také příspěvek 70.000 Kč na vyřízení stavebního povolení. Po skončení veletrhu již nebude možné tuto nabídku využít.

Zdroj: Dům jedním tahem (DJT)

Navštivte DJT na stánku 2B11

Využijte jedinečnou příležitost potkat se osobně s obchodně-technickými poradci DJT a zeptat se na všechno, co vás k výstavbě domu zajímá, prohlédnou si interiér i exteriér všech typových domů ve 3D, vyzvednout si nový tištěný katalog a získat skvělou nabídku na váš nový domov. To vše na stánku 2B11 v hale č. 2 v areálu PVA EXPO PRAHA od 19. do 23. září.

Další informace a odkaz na vstupenky na For Arch ZDARMA najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.

LIAPOR | Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

logo
Vintířov 176
357 35 Vintířov

telefon: 352 324 444
e-mail: info@liapor.cz

web: www.liapor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: liapor.cz

Jak ušetřit při stavbě rodinného domu? Začněte u kvalitního typového projektu!

Téma „Jak ušetřit na stavbě rodinného domu?“ patří v současné době k velmi populárním. Jen málokdo, kdo plánuje stavět, očekává rychlý návrat cen stavebních materiálů a hypoték ještě k nedávnému normálu. Proto vstupuje potřeba „na něčem ušetřit“ do každé fáze výstavby. Začít můžete už při plánování výstavby. Stačí si…

REKLAMA