REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Prefabrikovaná betonová schodiště ušetří peníze, čas i starosti. Montáž trvá jen hodinu!

Pro všechny, kteří připravují stavbu nebo kompletní rekonstrukci a právě vybírají vhodné materiály, postupy a technologie máme tip, díky kterému ušetří nejen peníze, ale také spoustu času a starostí.
Zdroj: liastrop.cz
Zdroj: liastrop.cz

Využijte výhody prefabrikovaných betonových stavebních dílců. Kromě toho, že díky rozumné ceně snižují stavební náklady, pomáhají předcházet i technologickým chybám. Chcete-li ještě několik výhod navíc, pak sáhněte k prefabrikovaným dílcům z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu). Ten má díky obsahu keramického kameniva Liapor vlastnosti podobné keramickým hmotám. Zajišťuje lepší tepelnou izolaci a omezuje přenos hluku a vibrací. Zachovává si ale požární odolnost, pevnost a dlouhou životnost, podobně jako běžný beton.

Výhody prefabrikovaných schodišť z Liaporbetonu

Prefabrikovaná schodiště Liapor z Liaporbetonu se vyrábí na základě individuální výrobní dokumentace. Hotová se pak transportují na stavbu, kde zabere montáž obvykle 1 hodinu. Provádí se pomocí jeřábu současně s montáží stropů. Proto ani potřeba těžké techniky nemusí zásadně zvyšovat náklady stavby. Schodiště lze prakticky ihned po dokončení montáže plně využívat, což přináší zvýšení bezpečnosti a komfortu na stavbě. Schodiště jsou samonosná. Zábradlí je možno pevně ukotvit ke schodišti.

Prefabrikovaná schodiště na míru

I přes to, že se schodiště Liapor vyrábí v typových provedeních, je možné si je do značné míry přizpůsobit vlastním potřebám. Všechny možnosti najdete na webu www.liastrop.cz v online konfigurátoru. Pak už stačí jen počkat na individuální nabídku.

Chcete-li vědět více o nabídce prefabrikovaných stavebních dílcích z LiaporBetonu, navštivte web www.liastrop.cz

LIAPOR | Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

logo
Vintířov 176
357 35 Vintířov

telefon: 352 324 444
e-mail: info@liapor.cz

web: www.liapor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Program Spravedlivá transformace v Moravskoslezském kraji podpoří 10 projektů

Program Spravedlivá transformace v Moravskoslezském kraji podpoří 10 projektů

O finanční podporu se v programu Spravedlivé transformace bude v Moravskoslezském kraji ucházet už jen deset projektů. Další tři plánované záměry z programu vypadly. Důvodem byla především jejich nedostatečná připravenost. Novinářům to dnes při návštěvě Ostravy řekl ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL).…

Stavebnictví brzdí podle analytiků drahé úvěry, výhled je dál nepříznivý

Stavebnictví brzdí podle analytiků drahé úvěry, výhled je dál nepříznivý

Komplikované financování a pomalé povolování staveb je podle analytiků jedním z faktorů, který stojí za únorovým propadem stavební výroby v Česku. Podle dat Českého statistického úřadu se v únoru meziročně zhoršila o 4,3 procenta a odborníci oslovení ČTK zopakovali, že kvůli špatnému vývoji tuzemské ekonomiky je…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA