REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

7v1: Pořádné cihly

Stavíte dům? Objevte trend funkčního a zdravého domu z jednovrstvého zdiva Porotherm bez kontaktního zateplení. S pořádnou cihlou pro obvodové zdivo jedna vrstva stačí!

Zdroj: Wienerberger s.r.o.Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Nevíte, jaké zvolit cihlové zdivo pro stavbu svého vysněného domu? Porotherm od Wienerbergeru vás přesvědčí, že „s pořádnou cihlou jedna vrstva stačí”. Cílem nové kampaně 7v1: Pořádné cihly je představit budoucím investorům sedm hlavních výhod, které se skrývají v jedné cihle. Přední výrobce tradičních pálených cihel kreativní formou odpovídá na nejčastější otázky, které při stavbě domu vyvstávají. Pojďte se společně s Porothermem v nové edukační kampani dozvědět, co je jednovrstvé zdění a proč je moderním a funkčním řešením novostaveb.

Obvodové zdi jsou klíčovým prvkem při stavbě domu. Investice do pořádného zdiva, které už zpětně nevyměníte, se rozhodně vyplatí. A Porotherm vám to na konkrétních příkladech dokáže.

Dům člověk staví jednou za život, proto se snažíme investory přesvědčit, že volba pořádného materiálů pro obvodové zdivo je klíčová. Na trhu stále vnímáme převahu řešení s dodatečným zateplením, často se setkáváme s nedůvěřivostí ohledně produktových řad pro jednovrstvé zdění. Tomu je potřeba jít naproti a zvrátit ve společnosti uvažování nad investicí do hrubé stavby,” říká obchodní ředitel divize hrubá stavba Roman Busta.

Kreativní a zábavnou formou představuje nová kampaň 7v1: Pořádné cihly výhody, které jsou pro jednovrstvé zdění typické. „Hlavním poselstvím celé kampaně je číslo 7, které tvoří klíčový prvek. Toto číslo bylo pečlivě vybráno, aby reflektovalo 7 hlavních výhod zdění z cihlového zdiva bez kontaktního zateplení. Vlastnosti cihel vhodných pro jednovrstvé zdění jsou dále rozpracovány dle 7 různých témat – od mýtů až po příklady, jak ušetřit. Výhody demonstrujeme i pomocí videí se životními situacemi, které by se daly k volbě obvodového zdiva přirovnat,“ uvádí manažerka značky Porotherm Pavlína Jandová.

Na www.PoradneCihly.cz se tak investor dočte ty nejzásadnější důvody, proč stavět z jedné vrstvy cihel bez kontaktního zateplovacího systému. Stránka se stává centrem vzdělávání a informací o tzv. jednovrstvém zdivu.

Chceme dokázat, že se nejedná pouze o praktickou volbu, ale inovativní řešení pro zdravý a funkční domov a váhající investory přesvědčit, že jsou často tlačeni do řešení, které nemusí být nejlepší volbou a může být často zastaralé. Cílem je, aby byl investor dobře informovaný a dokázal na základě svých znalostí udělat správné rozhodnutí o svém budoucím bydlení,” říká o myšlence kampaně Roman Busta.

Komunikaci a kreativní přesah kampaně má na starosti agentura Topic PR, za edukační microsite stojí studio Semibold. Porotherm si také připravil sedm satirických videí, z dílny agentury Media Age.

Wienerberger s.r.o.

logo
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

zelená linka: 800 240 250
e-mail: info@wienerberger.cz

web: www.wienerberger.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

5 důvodů, proč začít stavět

Druhá polovina roku přinese dostupnější podmínky pro stavbu. Investoři dosáhnou na dotace v řádu milionů, dostupný materiál a individuální přístup.

Stropní konstrukce s cihelnými vložkami MIAKO a nosníky POT Zdroj: Wienerberger

Podlaha musí být stabilní, pevná a zvukotěsná. S tím pomůže vhodná kombinace zdiva a stropní konstrukce

Dvě patra jsou lepší než jedno, trend staveb do výšky se zase vrací. To dokázal i průzkum* od společnosti Ipsos cílící na Čechy, kteří plánují měnit svou bytovou situaci. Na oddělení jednotlivých podlaží je dobré myslet už při plánování hrubé stavby, jelikož stropy dodatečně nevyměníte. Proto by spolu měly všechny…

REKLAMA