Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Získejte každou 2. paletu ZDARMA a ušetřete až 100 000 Kč na kvalitním akustickém zdivu Porotherm!

Plánujete postavit svůj rodinný dům a hledáte způsob, jak zaručit nejlepší možný klid a komfort pro vaši rodinu? Wienerberger přináší řešení, které vám umožní ušetřit až 100 000 Kč, a to díky akci na akustické cihly Porotherm AKU Profi.
Zdroj: Wienerberger s.r.o.
Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Teď je ten správný čas investovat do vašeho klidného a kvalitního bydlení. Výběr toho správného řešení se nakonec může ukázat jako klíčový, aby se vám v domě bydlelo se vším komfortem.

Proč zvolit akustické cihly Porotherm AKU Profi?

Akustické cihly Porotherm AKU Profi jsou navrženy s jediným cílem – eliminovat rušivý hluk z okolí a zajistit vám a vaší rodině pohodové bydlení. S těmito cihlami můžete naplno vychutnávat svůj domov, aniž by vás rušil hluk z okolí.

Kromě toho, že vám zajišťují klid, tyto cihly nabízejí výbornou tepelnou izolaci a odolnost proti vlhkosti. Výsledkem je, že váš budoucí dům bude nejen tichý, ale také energeticky úsporný a odolný vůči vnějším vlivům.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Jak získat každou 2. paletu ZDARMA?

Na stránkách společnosti Wienerberger stačí vyplnit jednoduchý formulář. Získáte tak jedinečnou příležitost ušetřit nemalou částku při stavbě vašeho nového domu. Vzhledem k velikosti vaší novostavby a rozsahu vnitřních konstrukcí můžete díky této akci ušetřit až 100 000 Kč bez DPH. Tato suma bude bezpochyby vítaným přírůstkem do vašeho rodinného rozpočtu.

Akce platí pro novostavby rodinných domů, a jedinou podmínkou je použití jednovrstvého obvodového zdiva Porotherm T Profi/Profi Dryfix nebo Porotherm EKO+ Profi/Profi Dryfix.

Nabídka je platná pouze do 30. 9. 2023, takže neváhejte a investujte do klidného a kvalitního domova s akustickými cihlami Porotherm AKU Profi. Vaše budoucnost začíná právě teď.

Wienerberger s.r.o.

logo
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

zelená linka: 800 240 250
e-mail: info@wienerberger.cz

web: www.wienerberger.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Akustické cihly jsou výhodnější investice než špunty do uší. Podpoří sousedské vztahy a soužití více generací

Zvuk je nedílnou součástí našeho okolí, pokud se však stane příliš intenzivním, změní se na hluk, který je nepříjemný, neprospívá lidskému zdraví a určitě ho nechceme zažívat doma. Řešením mohou být akustické cihly, které pomáhají útlumu hluku a brání teplotním výkyvům. Osvědčí se především ve vnitřních…

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

7v1: Pořádné cihly

Stavíte dům? Objevte trend funkčního a zdravého domu z jednovrstvého zdiva Porotherm bez kontaktního zateplení. S pořádnou cihlou pro obvodové zdivo jedna vrstva stačí!