Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vyčerpejte HELUZ na MAX! S novým programem ušetříte až 250.000 Kč na stavbě domu

Stavebníci, kteří se pustí do stavby s cihelnými výrobky HELUZ, získají přístup k pestré nabídce výhod, přičemž součet všech benefitů může dosáhnout až čtvrt milionu korun! O tom je nový program HELUZ na MAX, který od 1. září 2023 spouští společnost HELUZ. Program zahrnuje výrobky a služby, které zákazníci využijí při stavbě nebo zařizování domu.

HELUZ, dodavatel kompletního systému pro hrubou stavbu, spouští nový program HELUZ na MAX. Stavebníci díky němu můžou zdarma nebo za zvýhodněné ceny čerpat z nabídky výrobků a služeb od renomovaných firem. Mezi ně patří například Bramac, CS-BETON, Koupelny Ptáček, výrobce stínicí techniky Isotra nebo interiérových dveří PRÜM. Kompletní seznam partnerů je k dispozici na www.heluznamax.cz.

Společnost HELUZ chce poskytnout svým zákazníkům maximální péči. Naše služby nekončí dodáním cihel, naopak nabízíme stavebníkům pomoc i při procesu stavby. To je filozofie, která dala vzniknout HELUZ na MAX,“ říká za HELUZ Eliška Smolová zodpovědná za strategii a komunikaci.

Například při odběru střechy Bramac získá zákazník žlaby okapového systému zdarma. Společnost KPP nabízí lišty k podlahám zdarma. Od firmy Lunek mohou naši zákazníci získat bezplatně Wattkeeper, což je systém pro řízení přebytků z fotovoltaické elektrárny,“ upřesňuje Eliška Smolová. Podmínkou pro čerpání výhod HELUZ na MAX je odběr cihelného materiálu na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ.

Pro maximální smysluplnost stavby

Program HELUZ na MAX je součást iniciativy Smysluplný celek, kterou HELUZ uvedl na začátku roku 2023. HELUZ se snaží budoucí stavebníky upozornit na důležitost kvalitní výstavby. Na rozdíl od veškerého interiérového vybavení totiž zdi domu už nelze nikdy vyměnit. Jakmile jednou stojí, zůstanou tak další desítky i stovky let. Z tohoto důvodu je důležité, aby stavba byla promyšlená, odolná, měla bezchybnou statiku a vytvářela zdravé prostředí pro život.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

logo
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Heluz

Dům s „ušima“ vsadil na cihly a plech

Na třech materiálech postavila mladá rodina design i funkčnost svého domu na Karlštejnsku – cihlovou stavbu pokryl plech od střechy až k patě domu a vnitřní pohodovou atmosféru navozuje především dřevo. Projekt „domu s ušima“, jak mu říká sám majitel, zaujal v soutěži HELUZ Dům roku 2021, což bylo pro investory…

Zdroj: Heluz

Zimní malty HELUZ pro zdění i v nižších teplotách

Se snižující se teplotou dochází ke zpomalení tvrdnutí malty, proto jsou do zimních malt přidávány přísady zrychlující proces tvrdnutí a tuhnutí malty, aby malty měly rychlejší nárůst pevností.

Zdroj: Heluz

Chytrý komín HELUZ SMART je ideální pro moderní úsporný dům

Nový chytrý komín HELUZ SMART je určen pro ty, kteří si chtějí postavit moderní efektivní dům. Novinka je totiž ideální kombinací ekonomické výhodnosti, úspory místa, jednoduché instalace a univerzálního využití. Zároveň je kompatibilní s moderními technologiemi domu, jako je např. rekuperace.