REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Instalaci SuperFOIL zvládne prakticky kdokoliv

Instalaci zvládne každý průměrně šikovný člověk. SuperFOIL lze aplikovat samostatně, ale i v kombinaci s klasickými izolacemi. Není třeba speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí páska SF.
Zdroj: SuperFOIL
Zdroj: SuperFOIL

Izolaci lze použít prakticky na každou část stavby: na střechy, zdi i podlahy. U podlah pak na jakýkoliv druh a lze ji položit přímo pod všechny typy podlahového vytápění. SuperFOIL poskytuje také velmi kvalitní a účinnou zvukovou izolaci. SuperFOIL lze využít také při izolaci půdní vestavby, zahradních domků, garáží, stavbě bazénů a saun, obytných kontejnerů, karavanů a dodávek.

Velkou výhodou je malý objem potřebného materiálu. Díky unikátní konstrukci se izolace pro standardní domek vejde do dodávky, není třeba převážet ji v náklaďáku. I instalace je pro průměrně šikovného člověka snadná. Sponkovačka, lepicí páska SF a samotná fólie SuperFOIL – to je vše, co je k instalaci kromě měřicích pomůcek a nástrojů na řezání potřeba.

SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
1. května 78/180
725 25 Ostrava - Polanka

telefon: +420 777 316 447
e-mail: r.sykora@thirdsolution.eu

web: www.thirdsolution.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SuperFOIL

SuperFOIL je recyklovatelná!

SuperFOIL je vyrobena ze 40 % recyklovatelného materiálu. Její minimální životnost je 50 let a po uplynutí své životnosti se recykluje a znovu použije.