Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

SuperFOIL je recyklovatelná!

SuperFOIL je vyrobena ze 40 % recyklovatelného materiálu. Její minimální životnost je 50 let a po uplynutí své životnosti se recykluje a znovu použije.
Zdroj: SuperFOIL

Na výrobu izolace SuperFOIL se v Anglii, kde se izolace vyrábí, použije každý rok zhruba 80 milionů plastových lahví ze skládek. Jejich recyklací se vyrobí termoizolační výplň a ta se poté využívá v produktech SuperFOIL.

K výrobě jedné role SuperFOIL SF19+ je třeba asi 450 recyklovaných lahví. Zvolíteli izolaci SuperFOIL získáte nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, který by neměl chybět na žádné stavbě. Již jen jedna vrstva SuperFOIL (SFTV, SFBB) ochrání váš dům proti přehřátí či chladu.

Recyklovatelná Zdroj: SuperFOIL

SuperFOIL SFTV nahradí standardní parozábranu a zároveň zvýší tepelný odpor stavby o cca 1 m2.K.W.-1 Použitím vícevrstvé izolace SuperFOIL zároveň stavbu i izolujete. Vícevrstvá izolace SuperFOIL nahradí 10 až 55 cm běžné izolace.

SuperFOIL - THIRD SOLUTION s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
1. května 78/180
725 25 Ostrava - Polanka

telefon: +420 777 316 447
e-mail: r.sykora@thirdsolution.eu

web: www.thirdsolution.eu

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SuperFOIL

Instalaci SuperFOIL zvládne prakticky kdokoliv

Instalaci zvládne každý průměrně šikovný člověk. SuperFOIL lze aplikovat samostatně, ale i v kombinaci s klasickými izolacemi. Není třeba speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka a lepicí páska SF.

Zdroj: Superfoil.cz

Doškové střechy a SuperFOIL

Pro doškové střechy je použití izolace SuperFOIL to nejlepší řešení. Nejen že váš dům perfektně tepelně izolujete, ochráníme ho před prohříváním v létě / promrznutím v zimě, ale hlavně ještě bude na vaší doškové střeše plnit funkci hydroizolace.