REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hydroizolační materiály BMI Icopal a BMI Vedag pro vegetační střechy

Vegetační střechy přinášejí kousek přírody zpět tam, kde zeleň ustupuje rozvoji. Vlastníkům a uživatelům budov poskytují mnoho výhod a odborníci z BMI Icopal a BMI Vedag jsou připraveni pomoci s návrhem skladby těchto plochých střech.
zdroj: Icopal

Už naši předkové věděli, že střechy pokryté vegetací vykazují výborné izolační vlastnosti. V dnešní době nám konstrukce budov opět dovolují využívat jejich přednosti, od zpomalení odtoku srážkové vody, ochrany hydroizolační vrstvy před vysokými teplotami a před UV zářením, vylepšení tepelně-technických vlastností střešního pláště, snížení energetické náročnosti budovy, až po zvýšení kvality životního prostředí. I proto jsou v České republice tyto střechy podporovány dotačními tituly.

Vegetační střechy zdroj: Icopal

Odborníci z BMI Icopal a BMI Vedag jsou připraveni doporučit samotné skladby plochých vegetačních střech za použití hydroizolační materiálů odolných proti prorůstání kořenů. V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat technické oddělení společnosti BMI, divize plochých střech a hydroizolací.

BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.

logo
Centrála
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9

telefon: +420 266 770 111
e-mail: info.icopalvedagcz@bmigroup.com

web: www.icopal.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Ploché střechy

Zdroj: Nicoll

Podtlakové odvodnění ploché střechy

Podtlakové systémy se používají pro odvádění dešťových vod z objektů, které mají dostatečnou výšku a dostatečnou odvodňovanou plochu. Bez dodržení těchto podmínek podtlakový systém nemůže fungovat. Střešní vtoky jsou řešeny tak, že se zcela zaplní vodou a při proudění vody se v potrubí vytvoří podtlak (princip…

Zdroj: Fotolia.com - thongchai

Systém dešťové kanalizace. Jak odvádět vodu ze střech

Dešťová kanalizace je částí vnitřní kanalizace, sloužící k odvádění srážkových vod především ze střech a zpevněných ploch v objektu. Zahrnuje trubky, tvarovky, příslušenství (např. vpusti) a drobné objekty (např. revizní šachty). Do odpadního potrubí dešťové kanalizace nesmí být napojeno připojovací potrubí od…

Zdroj: Ing. Zdeněk Žabička

Jak odvést dešťovou vodu ze střechy: Gravitační odvodnění

Vnitřní kanalizace se navrhuje tak, aby byl zajištěn odtok odpadní vody, pokud možno, bez nároku na doplňkovou energii. Veškeré odpadní vody ze střech a podobných ploch a ze zařizovacích předmětů, které jsou umístěny v podlažích nad úrovní terénu, se mají odvádět gravitačně.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA