Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

PercoTop Axalta – revoluce v průmyslových nátěrech

Potřeba ochrany povrchů v průmyslovém odvětví vyžaduje od nátěrových systémů odolnost, flexibilitu i hospodárnost. To vše nabízejí nátěry PercoTop Axalta.
Zdroj: clubmark-barvy.cz
Zdroj: clubmark-barvy.cz

Kvalitní nátěrový systém dokáže ochránit povrchy před povětrnostními vlivy, před korozí i před poškozením mechanickými vlivy. odolné lakovací systémy PercoTop jsou k dispozici jako základní i vrchní laky, tmely i primery. Celou nabídku PercoTop Axalta naleznete v portfoliu společnosti CLUB MARK BARVY.

Neomezené možnosti aplikací

Najít průmyslovou barvu, která je nejen odolná, ale také bude odpovídat vašim požadavkům na barevnost, je díky nátěrovým systémům PercoTop Axalta snadné. Nechte si z třiceti sedmi past namíchat odstín na míru. Dvacet pět typů vrchních laků je k dispozici dokonce v několika variantách lesku.

Mezi základní vlastnost průmyslových nátěrových systémů PercoTop patří možnost aplikace na řadu povrchů. Hodí se jak pro klasické nátěry dveří nebo oken, tak pro náročnější nátěry průmyslových a strojních zařízení nebo automobilových přívěsů. Uspokojí opravdu široké spektrum uživatelů.

CLUB MARK BARVY, s.r.o.

logo
Centrála, výdejna e-shop
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

telefon: +420 739 466 185
e-mail: info@clubmarkbarvy.cz

web: www.clubmark-barvy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat