REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Značka hansgrohe slaví letos 120 let a může se pyšnit mnohými inovacemi.

Atraktivní ceny od značky hansgrohe, které Vás potěší.

Mezinárodní úspěch s tradicí a inovacemi

Společnost hansgrohe byla založena v roce 1901 v německém Schwarzwaldu. Od té doby jsou koupelnoví novátoři své doby tradičně o krok napřed. Ať už je to díky ruční sprše Selecta, nástěnné tyči nebo pákové baterii. Mnoho z nich se stalo mezinárodními milníky v oblasti koupelen.

Sprcha hansgrohe Selecta: klasika, která oslaví již 50 let

V roce 1968 byla ve Schwarzwaldu do života uvedena sprcha Selecta, která od této chvíle doby proměňovala každotýdenní koupací den mnoha rodin v zážitek. Přepínání mezi měkkým a tvrdým sprchovým proudem bylo tehdy totiž něco zcela nového. Stačilo jedno otočení na sprchové hlavici a péče o tělo byla hned větší zábava. Sprcha se tak rychle stala miláčkem zákazníků.

Dodnes je „Selecta“ pro mnohé ztělesněním ruční sprchy. Byla velmi moderní a odpovídala duchu tehdejší doby: optimální funkce, hranatý design, celkově technický vzhled. Společnost Hansgrohe zde poprvé spojila plexisklo na rukojeti a sprchové hlavici s pochromovanými částmi. Lom světla na nerozbitném plastovém materiálu zesiloval kovový efekt.

Brzy se stala prodejním bestsellerem skupiny Hansgrohe. S více než 30 miliony prodaných kusů se stala hospodářským zázrakem. A překonala dokonce VW brouka, který byl se zhruba 21,5 miliony kusů nejprodávanějším automobilem na světě (do roku 2002). V roce 1968 se prodalo 70 000 kusů Selecty, o tři roky později to bylo již 606 000. Za skutečnost, že se stala takovým prodejním hitem, vděčí také boomu koupelen na konci šedesátých let.

Hans Grohe, zakladatel firmy hořel nadšením pro budoucnost.

Zkoumání a objevování je naší hnací silou

Know-how a radost z inovací totiž u Hansgrohe sahá hluboko do historie, přesněji řečeno do doby před téměř 120 lety. Název značky je od té doby spojován

s vysokou kvalitou, a to má dobré důvody. Již zakladatel společnosti Hans Grohe měl tolik dobrých nápadů, že zásadním způsobem spoluutvářel historii vývoje domácích koupelen. Jeho řemeslné umění a cit pro design po dlouhá desetiletí určovaly styl a dodnes obohacuje lidi na celém světě.

Mnohonásobně patentované potěšení z vody pro Vás

Kupujete-li si dnes vysoce moderní výrobek do koupelny nebo kuchyně prémiové značky hansgrohe, profitujete z těchto nasbíraných zkušeností. Skupina Hansgrohe je navíc předním inovátorem v oboru. Tato skutečnost se odráží v mnohokrát oceněném designu, nespočtu patentů a zajímavých technologiích budoucnosti. Se svými zkušenostmi v zádech se totiž stále dívá dopředu.

Navštivte webové stránky, ponořte se hlouběji do inovací značky a pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, můžete vyhrát jednu z atraktivních výher!

Soutěž probíhá od 15. 9. do 15. 12. 2021.

Hansgrohe CS s.r.o.

logo
Dornych 47
617 00 Brno

telefon: +420 511 120 550
e-mail: info@hansgrohe.cz

web: www.hansgrohe.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Přihlaste se na webinář „Jednovrstvé konstrukce HELUZ“

Společnost HELUZ vás zve na další online webinář , který se uskuteční 6. září od 10 hodin. Během hodinové prezentace vám techničtí poradci společnosti HELUZ představí jednovrstvou konstrukci z tepelněizolačních cihel HELUZ.

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.

REKLAMA