Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Účast EuroClean s. r. o. na podnikatelské misi SP ČR v zemích Arabského poloostrova

Podnikatelská mise Svazu průmyslu a dopravy se dvěma desítkami tuzemských exportérů včetně jednatele společnosti EuroClean s.r.o. vyrazila 12. září do Spojených arabských emirátů (SAE) a Saúdské Arábie.
Zdroj: EuroClean

Na čtyřdenní zahraniční cestě jsme doprovázeli ministra zahraničních věcí Jakuba Kulhánka. U příležitosti příprav EXPO 2020 se čeští podnikatelé setkali se svými protějšky na podnikatelském fóru v Dubaji. V Rijádu zjišťovali, jaké příležitosti jim nabízí plán rozvoje saúdskoarabské metropole.

Podnikatelská mise zamířila nejdříve do Dubaje u příležitosti Světové výstavy EXPO 2020. Hlavním lákadlem českého pavilonu je technologie, která přeměňuje vlhkost ze vzduchu na vodu. Vznikla díky intenzivní spolupráci mezi vědci a podnikateli. Na řešení se podílel i jeden z účastníků podnikatelské mise společnost EuroClean. ( Rozhovor o partnerství s projektem S.A.W.E.R. a EXPO 2020)

Ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek společně s Ing. Jaromírem Šnajdrem (EuroClean s.r.o.)

Vodu, kterou S.A.W.E.R. chytrým způsobem získá ze vzdušné vlhkosti, upraví zařízení WatiMin tak, aby odpovídala kvalitě pitné vody a bylo tak možné vodu pít, napájet s ní hospodářská zvířata, zavlažovat poušť, a umožnit tak pěstování rostlin. A to i v podmínkách pouště například v okolí Rijádu, kde je vzdušná vlhkost naprosto minimální.

„Účast na EXPU 2020, je pro nás samozřejmě velice prestižní. Stejně jako přílet s podnikatelskou misí Svazu průmyslu a dopravy za účasti pana ministra vysílá našim potenciálním partnerům jasný signál. A to je velmi důležitý začátek budování vztahu s partnery obzvláště v arabském světě, kde vzájemná důvěra hraje klíčovou roli,” doplňuje Jaromír Šnajdr, jednatel společnost EuroClean.

EuroClean, s.r.o.

logo
Lidická 1348
25263 Roztoky

telefon: 224 811 900
e-mail: euroclean@euroclean.cz

web: euroclean.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: EuroClean

Jak napravit nejčastější problémy vody z vrtů a studní?

Na vodu z vlastní studny se musí spoléhat asi 10 % obyvatel Česka. Oproti upravené povrchové dává voda ze studny svému majiteli vícero benefitů. Neobsahuje například chlor běžně používaný na dezinfekci, který může škodit citlivějším jedincům.

Zdroj: EuroClean, s.r.o.

Rozhovor o partnerství s projektem S.A.W.E.R. a EXPO 2020

Česká společnost s více než 20letou tradicí má vlastní pobočku v Polsku a operuje úspěšně také na slovenském trhu. Zabývá se komplexními technologiemi na úpravu surové, pitné, procesní i odpadní vody.

Ve vašich rozvodech vody se nekontrolovatelně množí bakterie Legionella

Ve vašich rozvodech vody se nekontrolovatelně množí bakterie Legionella

Řada veřejných budov, škol, obchodních center, koupališť, wellness center či ubytovacích zařízení byla v důsledku koronavirové pandemie nucena pozastavit své fungování a zcela uzavřít. Pro mnohé bakterie žijící v potrubních systémech to znamená zelenou.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA