REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

CWS-boco Česká republika s.r.o.

Základní informace

název:CWS-boco Česká republika s.r.o.
adresa:Do Čertous 2635/20, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
region:Praha
telefon:233 379 537, 233 376 531
e-mail:info@cws-boco.cz
internet:www.cws-boco.cz
www-adresa:www.estav.cz/cws-boco
IČO: 63673185
DIČ: CZ63673185
založení/historie: od r. 1995
počet zaměstnanců: 30
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9002
roční obrat: 58,0 mil. Kč za rok 2001
zahraniční kapitál: 100%
dříve/fúze: CWS Čechy s.r.o.

Kontakty

Ředitel:
Ing. Pavel Koblížek, tel.: 233 379 537
Sales manager:
Mgr. Aleš Bezucha, tel.: 233 379 537
Ing. Jiří Koblížek, tel.: 499 320 779

Činnost firmy

Výrobky sanitární techniky - zásobníky mýdel, ručníků, toaletního papíru, osvěžovače vzduchu, rohože; prodej a pronájem výrobků vč. servisu

Obchodní činnost Půjčování a pronájem Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Vyšla nová Ročenka dřevostaveb 2019

Vyšla nová Ročenka dřevostaveb 2019

Nová publikace Ročenka dřevostaveb 2019 (vydání k 12. 2. 2020) dokumentuje všechny stavby z výstavy Salon dřevostaveb 2020. Jedinečný plnofarební titul formátu 180 x 180 s rozsahem 96 stran, představuje pokaždé na dvoustraně farebnými snímky, textem a výkresy půdorysů každou ze staveb, která byla vybrána na prezentaci v aktuálním ročníku medzinárodní nesoutěžní prohlídky moderních dřevostaveb.

Zdroj: AdobeStock-jrp-studio

Kdy je nutné stavební povolení pro altán, pergolu nebo přístřešek?

Praktickým příslušenstvím rodinného domu a jeho zahrady je místo pro relaxaci, parkování auta nebo uložení zahradního nářadí. Často tak vedle domků vyrůstají různé altány, pergoly či terasy. Které z těchto drobných zahradních staveb je možné na pozemek umístit „jen tak“ a pro které je již třeba zajistit svolení stavebního úřadu?

Zdroj: AdobeStock-lightcaptured

Rekonstrukce bytu z první republiky skrývá velký potenciál

Staré „činžovní“ cihelné domy mají mnoho výhod. Tou první je poloha ve městě, většinou v centrech nebo v širším centru s dobře dostupnými službami. Často velkorysé prostory s vysokými stropy umí architekti výhodně využít a není třeba se jich bát. Reprezentativnost prostoru, původní cihelné zdivo či masivní dřevěné podlahy jsou výhodou při rekonstrukci starých bytů na moderní bydlení.

Foto: jag studio

Zakopaný dům z kamene, hlíny a dřeva

Návrat ke kořenům a spojení se zemí? V době, kdy se esoterická mystika snaží vecpat, kam to jen jde, mají taková slovní spojení dost neurčitý pojem. Tahle móda ale naštěstí do Ekvádoru nedorazila, a tak tu mají zmíněná úsloví svůj plnohodnotný význam. Casa Patio z kraje Cotopaxi se skutečně noří do země, a navrací se původnímu prototypu domorodých staveb. Ovšem ve velmi přitažlivém, moderním provedení.

Foto: Zaha Hadid Architects (ZHA)

Evropský dopravní projekt století

Rail Baltica je občas nazývána projektem století, a minimálně mezi Finskem, Lotyšskem, Estonskem, Litvou a Polskem tomu tak skutečně je. Je to železniční stavba, která ze dvou, severní a střední Evropy udělá jednu, dopravně propojenou. I proto do celého projektu masivně investuje Evropská unie, v rámci rozvoje transevropské dopravní sítě.

REKLAMA