Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

Základní informace

název:Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
adresa:Vinohradská 3218/169, P.O.Box 117, 100 17 Praha 10
region:Praha
internet:www.cmss.cz
IČO: 49241397
DIČ: CZ699000761
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 588
roční obrat: 15,5 mld. Kč
zahraniční kapitál: 45%

Činnost firmy

Stavební spoření, úvěry na bydlení vč. pojištění úvěru, penzijní připojištění, podílové fondy

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace Stavební spořitelny
Pojišťovny

Nejnovější články

Větrací jednotka ComfoAir Q 450 se postará nejen o rekuperaci tepla, ale díky entalpickému výměníku také vlhkosti. Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Nejlepším lékem na předsudky o řízeném větrání jsou osvědčené systémy a řešení. Část první: Povětrnostní vlivy

Krátké intenzivní větrání okny je lepší, než nevětrat vůbec. Manuální větrání okny se ovšem nedokáže vyrovnat kvalitnímu řízenému větrání s rekuperací, které začíná být pro své přínosy, ať už z hlediska zdraví, komfortu nebo energetických úspor, vnímáno jako nezbytnost. I tak ale panuje o řízeném větrání stále spousta předsudků. Ty často pramení z neznalosti, anebo špatné historické zkušenosti, která nikterak nesouvisí se současnými technologiemi. Můžeme je rozdělit na čtyři hlavní oblasti – povětrnostní vlivy, finance, zdravotně-hygienické aspekty a konstrukční omezení. S odborníky z firmy Zehnder, která je jedničkou na evropském trhu řízeného větrání s rekuperací, se nyní zaměříme na první z nich.

Zdroj: Lindab

Lindab SolarRoof 2.0 - solární střecha se stylovým vzhledem

Majitelé domů si nyní mohou na své střeše splnit svou touhu po energeticky úsporném a funkčním solárním systému v moderním a stylovém střihu. Střešní systém Lindab SolarRoof 2.0 již tradičně spojuje eleganci krytiny SRP Click ve skandinávském stylu s diskrétními solárními panely. Díky vývoji a průběžnému testování je nový solární systém SolarRoof 2.0 dvojnásobně účinným zdrojem energie než dříve.

REKLAMA