Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Cimcool Europe B.V. - Czech Branch

Základní informace

název:Cimcool Europe B.V. - Czech Branch
adresa:U Rybníka 10, 586 01 Jihlava
region:Jihlava
internet:www.cimcool.net
IČO: 61737810
DIČ: CZ61737810

Činnost firmy

Dodávka a servis produktů pro zpracovávání kovů - řezné kapaliny, řezné oleje, kapaliny pro tváření kovů (vodorozpustné i na olejové bázi), kapaliny pro odmašťování a praní a pro mezioperační i konečnou konzervaci

Obchodní činnost

Nejnovější články

Zdroj: AdobeStock – Fanchy

Stát zabaví nemovitosti neznámých vlastníků. Proč je to dobře?

Od 1. ledna 2024 budou přecházet do vlastnictví státu pozemky neznámých či nedostatečně identifikovaných vlastníků. Tato situace, která nastává s novým rokem, přináší řadu praktických změn. Největší změnou a přínosem bude uvolnění dosud zablokovaných pozemků s neznámými nebo nedostatečně identifikovanými vlastníky nebo spoluvlastníky. Tím se otevře cesta pro možnou budoucí dispozici s těmito pozemky, jejich nákup a naplnění podnikatelských záměrů, které dosud nebylo možné realizovat.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Zdicí robot od Wienerbergeru: neúnavný pomocník a inovátor stavebnictví

Ahoj, jsem Zdicí robot od Wienerbergeru. Stavím zeď tak rychle, že tím změním svět stavebnictví. Jsem neúnavný pomocník zedníků. Pokud jde o rovné stěny, dokážu pracovat bez přestávky tak rychle, že zastanu práci za pět lidí. Jsem ale i inovátor, který pomáhá stavebnictví digitalizovat a tvořit jeho budoucnost.