REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

CEBIA, spol. s r.o.

Základní informace

název:CEBIA, spol. s r.o.
adresa:Türkova 1001, 149 00 Praha 4
region:Praha
telefon:267 913 737
e-mail:cebia@cebia.cz
internet:www.cebia.cz
www-adresa:www.estav.cz/cebia
IČO: 18628443
DIČ: CZ18628443

Kontakty

Činnost firmy

Prověřování původu vozidel v zahraničí, provádění fyzických prohlídek původnosti identifikátorů vozidel - technologie VINTEST; komplexní zabezpečení vozidel, ochranné značení skel vč. registrace vozidla do systému OCIS

Montážní činnost

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA