REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Brněnská realitní kancelář

Základní informace

název:Brněnská realitní kancelář
adresa:Pellicova 33, 602 00 Brno
region:Brno-město
telefon:774 999 998
e-mail:rksvobodova@seznam.cz
www-adresa:www.estav.cz/bytydomybrno
IČO: 70456046

Kontakty


Světlana Svobodová, tel.: 774 999 998

Činnost firmy

Kompletní servis a poradenství v oblasti realit se zaměřením na koupi, prodej a pronájem bytů a rodinných domů zejména v Brně a okolí a služby spojené s harmonizací bydlení dle principů Feng-shui a zásad Stavební medicíny

Konzultační a poradenská činnost
Realitní činnost

Nejnovější články

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Přestože jsou tepelná čerpadla pevnou součástí dnes používané tepelné techniky, při jejich volbě, návrhu a provozu se stále dělá řada chyb. Výrobci tepelných čerpadel svá zařízení zdokonalili tak, že jejich instalace je v některých případech opravdu velmi jednoduchá. A právě v té jednoduchosti se skrývají nebezpečí, že se nepříhlídne ke specifickým vlastnostem tepelných čerpadel a výsledek nesplní očekávání. V případě odborného postupu a respektování v článku uvedených skutečností se tomu lze vyhnout.

Foto: Yohei Sasakura

Rodinný dům s terasou, která není ani venku, ani uvnitř

Zajímavý příklad moderní rezidenční architektury, která je v daném případě specifická svým konstrukčním řešením. Nabízí prvek vzájemně se prostupujících stěn z různých materiálů v řešení polootevřených prostor. K tomu ovšem tradiční ložnice a nábytek v retro stylu, jehož rustikální nádech je formován tradičně upraveným světlým dřevem. To vše je základem rodinného domu v Sonobe, a činí z něj ve výsledku prosluněný palác prostoupený světlem a energií.

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Velmi suchý vzduch vás může dráždit v krku, zatímco přílišná vlhkost se líbí především plísním. Standardně se má vlhkost v bytě pohybovat v rozmezí 40–55 %, v zimě 45–60 % při pokojové teplotě nejméně kolem 20–21 °C.

REKLAMA
REKLAMA