REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

BW, spol. s r.o.

Základní informace

název:BW, spol. s r.o.
adresa:Houdova 22/34, 158 00 Praha 5
region:Praha
internet:www.bwnaradi.cz
IČO: 45277184
DIČ: CZ45277184
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 6
roční obrat: 18,0 mil. Kč

Činnost firmy

Zastoupení fy RAPID - sponkovací pistole elektrické, pneumatické a mechanické, tavné lepicí pistole, plotové nářadí; zastoupení fy EDMA - nářadí pro sádrokartonáře, klempíře, plotaře; zastoupení fy VBW - instalatérské nářadí; prodej nářadí firmy NEDO, STABILA, DEFI

Obchodní činnost Zastoupení zahraničních firem

Výrobky

  • Laser rotační STABILA KOMPLET RLS, SADA RLS, SADA RLX, RLS 655, RLX 635
  • Vodováha laserová STABILA PROFISADA LM, PROFISADA LMS-LP, PROFISADA LMS-DP, PROFISADA LMX-OP

Nejnovější články

Foto: JAP FUTURE

Skryté zárubně JAP – vhodné řešení pro každé dveře

Není to tak dávno, kdy nebyla k dispozici širší volba ohledně dveřní zárubně. Velkému zájmu se těšila klasická „obložka“ a v menší míře se používala ocelová zárubeň. V současné době jsou čím dál více vyhledávány skryté zárubně, které potvrzují trend minimalistického a nadčasového designu v duchu čistých a rovných linií.

Zdroj: Cobra

Kristina Boda: Tmavá dveřní kování Cobra jsou skutečně trendy

Existují módní trendy i v tak konzervativním segmentu, jakým jsou dveřní kování? Na co myslet při výběru kliky vhodné do našeho interiéru? Na několik otázek nám odpověděla Kristina Boda, ředitelka největšího českého distributora dveřních kování – COBRA.

Zdroj: Štorc

Chcete mít doma čistý vzduch? Moderní rekuperace je řešením

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, jak ohromně znečištěný je městský vzduch okolo nás. Každým dnem dýcháme bezpočet zplodin, prachu, alergenů, bakterií a dalších nebezpečných látek, které mohou způsobovat značné potíže. Ani doma nejsme před tímto jevem chráněni, ba právě naopak. Jak podpořit své zdraví?

Foto: Bazény Šulc

Nejlepší bazény jsou ty zapuštěné

Tropická léta jsou stále častější i v našich zeměpisných šířkách, což si říká o řešení. Samozřejmě je možné zvýšit příjem tekutin a držet se většinu času ve stínu, nicméně tyto preventivní kroky nejsou pro většinu obyvatelstva dostatečně uspokojivé. Tím nejlepším způsobem, jak se efektivně zchladit, je prostě skočit do bazénu.

Rekonstruovaná hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea stále fascinuje  Zdroj: upm

Rekonstruovaná hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea stále fascinuje

Přestože od kolaudace uplynulo takřka pět let, je hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea (UMP) stále hodna obdivu. Přesvědčili se o tom i návštěvníci letošního Design Bloku. Pravidelně se zde totiž odehrává nezanedbatelná část programu mezinárodního festivalu designu.