REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Building Management s.r.o.

Základní informace

název:Building Management s.r.o.
adresa:U Balabenky 6, 180 00 Praha 8
region:Praha
IČO: 25697382
DIČ: CZ25697382
založení/historie: od r. 1998
počet zaměstnanců: 5
roční obrat: 15,0 mil. Kč za rok 200

Činnost firmy

Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb; obstaravatelská činnost v oblasti správy bytového a nebytového fondu; provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Obchodní činnost
Stavební činnost Rekonstrukce, modernizace Údržba, opravy, servis, revize Zprostředkovatelská činnost

Nejnovější články

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Zdroj: Daikin

Obyčejný venkovský dům?

Řeklo by se starý dům, jakých najdeme na venkově tisíce. Ale jako každý takový dům je plný pokladů a rodinných příběhů. Možná ho nenavrhl slavný architekt, ale na návštěvě dostanete štrůdl z domácích jablek a cítíte se prostě jako doma.

Foto: Luis Asín

Řešení obloukem výšku domu nezvýšilo, vytvořilo ale prostor pro růst

Španělsko je synonymem sucha, vyprahlé krajiny a domů, které buď pamatují staletí anebo tak pro svou zaprášenost vypadají, že? Kdepak. Aktuální projekt z předměstí Aravaca je plný svěží zeleně, odráží čistotu a krásu moderních elegantních linií.