REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

BRIK CZ s.r.o.

Základní informace

název:BRIK CZ s.r.o.
adresa:Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
region:Praha
internet:www.brik.cz
IČO: 25787659
DIČ: CZ25787659

Činnost firmy

Prodej bytového nábytku do ložnic, obývacích místností, jídelen, kuchyní, studentských pokojů, pracoven, vstupních prostorů a kanceláří (v nabídce přes 350 prvků); výchozí surovina DTD dýhovaná přírodní dýhou bukovou nebo dubovou + bukový a dubový masiv; povrchová úprava MILESSI, dvousložkový lak, moření na odstíny bělený a pařený buk, třešeň světlá a tmavá, ořech světlý, tmavý a šedý (původní technologie), čerň (eben), mahagon; použité sklo: čiré, matné, barevné; úchytky: kartáčovaná nerez; výrobce: Brik, a.s., Kremnica (SR)

Obchodní činnost

Výrobky

  • Nábytek BRIK

Nejnovější články

Zdroj: PRO-DOMA, SE

Řekne-li se komín, myslí se tím Schiedel

Firmu Schiedel založil před 75 lety v Německu senátor Friedrich Schiedel. V roce 1993 vstoupila společnost na český trh jako první s komplexní nabídkou systémových komínových systémů. Od té doby byl sortiment doplněn o nerezové a prefabrikované komíny, krby integrované do komínů a v neposlední řadě i o řízené větrání s rekuperací. Firma se stala nejkomplexnějším dodavatelem technologií pro vytápění, odvod spalin a přívodu vzduchu na českém trhu.

Znalost kabelů se hodí například u rekonstrukce elektrických rozvodů, zdroj: K & V ELEKTRO a.s.

Rozdíly mezi elektrickými kabely. Typy elektrických kabelů podle použití

Při výběru kabelů do vaší elektroinstalace se neobejdete bez odborníka elektrikáře. I laikovi – třebas poučenému – se ovšem hodí základní přehled, který nejen v oblasti elektromateriálu znamená značnou výhodu. Jaký je rozdíl mezi kabelem a vodičem? Co si představit pod pojmem „nulák“? A proč CYKY kabely nechybí v žádné nové domácnosti?

REKLAMA