REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Projekční kancelář Tomáš Brhel

Základní informace

název:Projekční kancelář Tomáš Brhel
adresa:Kasárenská 4, 695 01 Hodonín
region:Hodonín
internet:www.projektop.com
IČO: 87079895
dříve/fúze: Brhel, Tomáš Brhel

Činnost firmy

Projektová činnost v oblasti pozemního stavitelství - projektová dokumentace ke stavebnímu a územnímu řízení, popř. k rekonstrukci

Projektová činnost
Projektování rekonstrukcí
Projektování pozemních staveb

Nejnovější články

Foto: Lina Németh

Dřevostavba dýchá s okolní přírodou. Rodinný dům na Benešovsku zapadá do krajiny

Benešovsko je oblíbenou středočeskou destinací s krásnou přírodou a malebnými vesnicemi obklopenými loukami a lesy, jež svádějí k nostalgii a odpočinku. Patří bezesporu i k vyhledávaným lokalitám pro stavbu rodinných domů. Nahlédněme do zajímavě řešené dřevostavby, která daný klid neruší a přirozeně zapadá do krajiny.

Zdroj: Wavin Czechia s.r.o.

Nová generace zónové regulace Wavin Sentio přináší nejen tepelný komfort, ale i zdravé ovzduší

Nejistota na trhu s energiemi, ale i snaha o naplňování ESG strategie staví firmy před otázku, jak efektivně snižovat výdaje za topení, a přitom neomezit tepelný komfort uvnitř budov. Klíčovým prvkem v této snaze se stávají moderní regulační systémy. Typickým představitelem inovačního řešení, které napomáhá k výraznému snižování nákladů na energie, je zónová regulace Wavin Sentio, se kterou lze výborných výsledků dosáhnout nejen v obytných či kancelářských budovách, ale i v průmyslových objektech, kde je potřeba v jednotlivých zónách zajistit zcela jiné teplotní podmínky. Návratnost investice je přitom již během pouhých dvou tepelných sezón.

REKLAMA