REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bohemia s.r.o.

Základní informace

název:Bohemia s.r.o.
adresa:Kollárovo nám. 7, 772 00 Olomouc
region:Olomouc
internet:www.bohemia-ol.cz
IČO: 00351008
DIČ: CZ00351008

Činnost firmy

Finanční leasing na pořízení nového i staršího vozidla a leasing technologií zařazených do I. a II. odpisové skupiny; finanční i zpětný leasing na hmotný majetek s pořizovací cenou již od 50 000 Kč

Leasing

Nejnovější články

Zdroj: Štorc

Chcete mít doma čistý vzduch? Moderní rekuperace je řešením

Nejspíše nikomu z vás nemusíme říkat, jak ohromně znečištěný je městský vzduch okolo nás. Každým dnem dýcháme bezpočet zplodin, prachu, alergenů, bakterií a dalších nebezpečných látek, které mohou způsobovat značné potíže. Ani doma nejsme před tímto jevem chráněni, ba právě naopak. Jak podpořit své zdraví?

Foto: Bazény Šulc

Nejlepší bazény jsou ty zapuštěné

Tropická léta jsou stále častější i v našich zeměpisných šířkách, což si říká o řešení. Samozřejmě je možné zvýšit příjem tekutin a držet se většinu času ve stínu, nicméně tyto preventivní kroky nejsou pro většinu obyvatelstva dostatečně uspokojivé. Tím nejlepším způsobem, jak se efektivně zchladit, je prostě skočit do bazénu.

Rekonstruovaná hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea stále fascinuje  Zdroj: upm

Rekonstruovaná hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea stále fascinuje

Přestože od kolaudace uplynulo takřka pět let, je hlavní budova Uměleckoprůmyslového musea (UMP) stále hodna obdivu. Přesvědčili se o tom i návštěvníci letošního Design Bloku. Pravidelně se zde totiž odehrává nezanedbatelná část programu mezinárodního festivalu designu.