REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

B & M electric

Základní informace

název:B & M electric
adresa:Voctářova 8/469, 180 00 Praha 8
region:Praha
www-adresa:www.estav.cz/bm-electric
IČO: 48700665
založení/historie: od r. 1994
počet zaměstnanců: 5
roční obrat: 10,0 mil. Kč

Kontakty


Zdeněk Morávek, tel.: 268 425 52ll.13
Ředitel:
Václav Bartoš

Činnost firmy

Velkoobchod s bezdrátovými domovními zvonky, domácími telefony a drobnými signálními zařízeními; přímý dovozce a distributor, export domovních zvonků

Velkoobchod Zahraniční obchod

Nejnovější články

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Přestože jsou tepelná čerpadla pevnou součástí dnes používané tepelné techniky, při jejich volbě, návrhu a provozu se stále dělá řada chyb. Výrobci tepelných čerpadel svá zařízení zdokonalili tak, že jejich instalace je v některých případech opravdu velmi jednoduchá. A právě v té jednoduchosti se skrývají nebezpečí, že se nepříhlídne ke specifickým vlastnostem tepelných čerpadel a výsledek nesplní očekávání. V případě odborného postupu a respektování v článku uvedených skutečností se tomu lze vyhnout.

Foto: Yohei Sasakura

Rodinný dům s terasou, která není ani venku, ani uvnitř

Zajímavý příklad moderní rezidenční architektury, která je v daném případě specifická svým konstrukčním řešením. Nabízí prvek vzájemně se prostupujících stěn z různých materiálů v řešení polootevřených prostor. K tomu ovšem tradiční ložnice a nábytek v retro stylu, jehož rustikální nádech je formován tradičně upraveným světlým dřevem. To vše je základem rodinného domu v Sonobe, a činí z něj ve výsledku prosluněný palác prostoupený světlem a energií.

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Velmi suchý vzduch vás může dráždit v krku, zatímco přílišná vlhkost se líbí především plísním. Standardně se má vlhkost v bytě pohybovat v rozmezí 40–55 %, v zimě 45–60 % při pokojové teplotě nejméně kolem 20–21 °C.

REKLAMA
REKLAMA