REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

BAT NÁŘADÍ s.r.o.

Základní informace

název:BAT NÁŘADÍ s.r.o.
adresa:Fr. Halase 6/10, 360 04 Karlovy Vary
region:Karlovy Vary
telefon:353 228 019, 353 220 819
e-mail:info@batnaradi.cz
internet:www.batnaradi.cz
www-adresa:www.estav.cz/batnaradi
IČO: 64361161
DIČ: CZ64361161

Kontakty

Činnost firmy

Výroba a prodej: nářadí pro zedníky, obkladače a sádrokartonáře - lžíce, hladítka, špachtle, vodováhy a latě, řezačky obkladů, děrovače, svinovací metry, škrabáky a hoblíky, pily, lopaty, nůžky, kleště, nože, kladiva, palice, sekáče, pistole, nářadí na Ytong

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA