REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

BAT NÁŘADÍ s.r.o.

Základní informace

název:BAT NÁŘADÍ s.r.o.
adresa:Fr. Halase 6/10, 360 04 Karlovy Vary
region:Karlovy Vary
telefon:353 228 019, 353 220 819
e-mail:info@batnaradi.cz
internet:www.batnaradi.cz
www-adresa:www.estav.cz/batnaradi
IČO: 64361161
DIČ: CZ64361161

Kontakty

Činnost firmy

Výroba a prodej: nářadí pro zedníky, obkladače a sádrokartonáře - lžíce, hladítka, špachtle, vodováhy a latě, řezačky obkladů, děrovače, svinovací metry, škrabáky a hoblíky, pily, lopaty, nůžky, kleště, nože, kladiva, palice, sekáče, pistole, nářadí na Ytong

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Nejnovější články

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Zcela poprvé na výstavišti, v rámci Stavebního veletrhu, ukáže Ytong velkoformátové zdění pomocí minijeřábu a nabídne mimořádnou cenu na produkty spojené s tématem tepelného komfortu – výhodněji lze koupit střechy a stropy.

Autor: Zuzana Kopilakova

V Česku se chystá první městská zelená čtvrť

V České republice vznikají plány první reálné městské čtvrti, která si dokáže sama vyrobit více než polovinu roční spotřeby elektřiny pro zajištění potřeb obyvatel a zároveň umí šetrně hospodařit s pitnou i dešťovou vodou a cíleně zmírňovat oteplování krajiny vlivem tzv. městského tepelného ostrova.

Vyšla nová Ročenka dřevostaveb 2019

Vyšla nová Ročenka dřevostaveb 2019

Nová publikace Ročenka dřevostaveb 2019 (vydání k 12. 2. 2020) dokumentuje všechny stavby z výstavy Salon dřevostaveb 2020. Jedinečný plnofarební titul formátu 180 x 180 s rozsahem 96 stran, představuje pokaždé na dvoustraně farebnými snímky, textem a výkresy půdorysů každou ze staveb, která byla vybrána na prezentaci v aktuálním ročníku medzinárodní nesoutěžní prohlídky moderních dřevostaveb.

Zdroj: AdobeStock-jrp-studio

Kdy je nutné stavební povolení pro altán, pergolu nebo přístřešek?

Praktickým příslušenstvím rodinného domu a jeho zahrady je místo pro relaxaci, parkování auta nebo uložení zahradního nářadí. Často tak vedle domků vyrůstají různé altány, pergoly či terasy. Které z těchto drobných zahradních staveb je možné na pozemek umístit „jen tak“ a pro které je již třeba zajistit svolení stavebního úřadu?

REKLAMA