REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Avnet s.r.o.

Základní informace

název:Avnet s.r.o.
adresa:V Olšinách 75/2300, 100 97 Praha 10 - Strašnice
region:Praha
telefon:283 851 997, 607 509 464
e-mail:info.cz@avnet.com
internet:www.eizo.cz
www-adresa:www.estav.cz/avnet
IČO: 25079191
DIČ: CZ25079191
dříve/fúze: Avnet Applied Computing s.r.o.

Kontakty

Jednatel:
Pavel Salák
Ing. Antonín Charvát

Činnost firmy

Zastoupení Eizo Nanao Corp. v ČR a SK; profesionální zobrazovací systémy Eizo, vysoce kvalitní japonské LCD monitory, multipanelová řešení, Windows terminály eClient; plazmové displaye a videoprojektory Sony; grafické karty Matrox

Obchodní činnost

Nejnovější články

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Festival Open House Praha již popáté otevřel o víkendu 18. a 19. května svým návštěvníkům na 80 běžně nepřístupných staveb a prostorů a byl tak jedinečnou příležitostí pro zájemce o architekturu poznat mnohdy známé budovy i z jiného pohledu, než je vídáme za běžného dne. Jedním z domů, který se návštěvníkům otevřel, dokonce se dostal i do oficiálního vizuálu letošního ročníku festivalu, byl legendární hotel International v pražských Dejvicích.

Jak po zimě probudit trávník k životu?

Jak po zimě probudit trávník k životu?

Jakkoliv jste trávník před zimou pořádně a poctivě zazimovali, na jaře je třeba se mu začít opět věnovat, abyste se z něj mohli v létě maximálně těšit. Trávník miluje lehkou hlinitou půdu, přímé slunce, dobré zavlažování a pravidelné sečení. Aby se na jaře probudil, je důležité veškerou péči správně naplánovat. Čas investovaný do pravidelného sečení, hnojení, provzdušňování a zalévání se vám totiž vrátí i s úroky.

REKLAMA