Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

PCO VIDOCQ s.r.o.

Základní informace

název:PCO VIDOCQ s.r.o.
adresa:Milheimova 809, 530 02 Pardubice
region:Pardubice
internet:www.pcovidocq.cz
IČO: 42937591
DIČ: CZ42937591
založení/historie: od r. 1991
dříve/fúze: ASTOR - VIDOCQ - KOMPLEX, s.r.o.

Činnost firmy

Bezpečnostní agentura; nabídka produktů k ochraně majetku a osob: kamerové systémy, elektrická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace

Obchodní činnost Montážní činnost

Nejnovější články

Zdroj: PRO-DOMA, SE

Když se mistr obkladač pustí do renovace rodinného domu

Proměna starého domu na moderní sídlo za přijatelnou sumu vyžaduje buď velkou odvahu nebo skutečné odborné znalosti. Mistr obkladač, soudní znalec v oboru s mnohaletou erudicí, se do toho pustil a s důvěrou vsadil na výrobky Botament.

Zdroj: AdobeStock - Nito

Zájemci o mobilní domek se mýlí v zákoně. I dům na kolech často potřebuje souhlas stavebního úřadu

Výrobky plnící funkci stavby, mezi které patří i mobilní domy, stavební zákon považuje za stavbu a je nerozhodné, že nejsou pevně spojené se zemí základem nebo mají kola a můžete je přesouvat z místa na místo. Ano, čtete dobře, stavbou může být i věc movitá. Mobilní dům musí proto splnit i všechny technické parametry pro stavby vyplývající z vyhlášek a podléhají povolení stavebního úřadu.

Zdroj: Dorsis

DORSIS WOODY – dveře lícují se stěnou díky skryté a rámové zárubni

Obdivujete moderní interiérové trendy a přitom chcete zachovat tradiční řešení dveřního prostoru? Dnešní minimalistické pojetí prostoru i konstrukce dveří nabízejí řadu možností při výběru dveří i zárubní. Zcela unikátní řešení nabízí společnost DORSIS se svou kombinací dveří se skrytou zárubní Dorsis FORTIUS 52 a rámové zárubně WOODY.

REKLAMA