REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

AMT Hrotovice, spol. s r.o.

Základní informace

název:AMT Hrotovice, spol. s r.o.
adresa:Milačka 603, 675 55 Hrotovice
region:Třebíč
telefon:603 371 829, 568 860 750
e-mail:basta@amthrotovice.cz
internet:www.amthrotovice.cz
www-adresa:www.estav.cz/amthrotovice
IČO: 49433962
DIČ: CZ49433962

Kontakty


Petr Bašta, tel.: 603 371 829

Činnost firmy

Dovoz, prodej a distribuce italských obkladů a dlažeb převážně firem Atlas Concorde, Ceramica Libera a Isla Tiles

Obchodní činnost Zahraniční obchod

Nejnovější články

Je to vizualizace nebo není? To často pozná jen cvičené oko odborníka. Někdy i ten má pochybnosti.  Zdroj: AdobeStock -  4th-life-photography

Realistické vizualizace v praxi interiérového designéra. Slouží nebo škodí?

Současný klient architekta, designéra, návrháře, ty interiérové nevyjímaje, je každodenně masírován médii a společností k tomu, považovat za jedinou, moderní, vědeckou a všeobjímající metodu ku zdárnému návrhu interiéru počítačovou vizualizaci. Na ní se ukáže, jak je architekt, designér či návrhář šikovný, jak dokáže pracovat s moderními technologiemi, a hlavně – už v počátcích realizace interiéru (tedy při projektu, nejlépe již v počátcích projektu), si i laik, rozumějte investor, udělá dokonalý obrázek o tom, jak bude celá koncepce, potažmo dispoziční i výtvarný záměr působit a fungovat.

Foto: Nicholas Watt

Nové sídlo neuvidíte, ale poskytuje výhled na pobřeží

Australský architekt Luigi Rosselli přišel s návrhem projektu, který zasadil do historického kontextu vývoje místní architektury. Luxusní rezidence je průnikem moderního designu za hranici konvencí, a přitom respektující zásady udržitelnosti konstrukce.

Zdroj: LOXIA

Školka v Praze je navržená jako pasivní dům. Děti se budou starat o záhony se zeleninou i o zvířata

Praha 12 bude mít za dva roky novou hospodárnou školku. MŠ Mydlinky jsou unikátní nejen svým nakládáním s energiemi a technickým řešením, ale celým konceptem udržitelného hospodářství. Školka bude ve standardu pasivního domu. Na pozemku zůstanou zachovány vzrostlé stromy a děti tu budou mít vlastní ekokoutek kde budou pěstovat zeleninu a chovat zvířata.

REKLAMA