REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Alphatec-CZ s.r.o.

Základní informace

název:Alphatec-CZ s.r.o.
adresa:nám. Republiky 15, 614 00 Brno
region:Brno-město
internet:www.homecomfort.cz
IČO: 26920085
DIČ: CZ26920085
založení/historie: od r. 2004

Činnost firmy

Tepelná čerpadla ALPHA INNOTEC, SIEMENS; elektrické topné rohože, topné kabely pro podlahové vytápění, spotřebiče pro vytápění a ohřev vody, ploché a vakuové sluneční kolektory

Obchodní činnost

Výrobky

  • Centrála tepelná kompaktní země-voda SIEMENS WS 6H, WS 8H, WS 10H
  • Čerpadlo tepelné kompaktní vzduch-voda SIEMENS řada LA xM, LI xM, LIC xM, LIC xMW
  • Fitink plastový ROTH
  • Izolace tepelná a zvuková pro podlahové vytápění ROTH TACKER
  • Rohož topná podlahová BASIC LEP, CLASSIC, ALUMAT, FLEXIMAT
  • Systém suchý pro podlahové vytápění ROTH TBS

Nejnovější články

Větrací jednotka ComfoAir Q 450 se postará nejen o rekuperaci tepla, ale díky entalpickému výměníku také vlhkosti. Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Nejlepším lékem na předsudky o řízeném větrání jsou osvědčené systémy a řešení. Část první: Povětrnostní vlivy

Krátké intenzivní větrání okny je lepší, než nevětrat vůbec. Manuální větrání okny se ovšem nedokáže vyrovnat kvalitnímu řízenému větrání s rekuperací, které začíná být pro své přínosy, ať už z hlediska zdraví, komfortu nebo energetických úspor, vnímáno jako nezbytnost. I tak ale panuje o řízeném větrání stále spousta předsudků. Ty často pramení z neznalosti, anebo špatné historické zkušenosti, která nikterak nesouvisí se současnými technologiemi. Můžeme je rozdělit na čtyři hlavní oblasti – povětrnostní vlivy, finance, zdravotně-hygienické aspekty a konstrukční omezení. S odborníky z firmy Zehnder, která je jedničkou na evropském trhu řízeného větrání s rekuperací, se nyní zaměříme na první z nich.

Zdroj: Lindab

Lindab SolarRoof 2.0 - solární střecha se stylovým vzhledem

Majitelé domů si nyní mohou na své střeše splnit svou touhu po energeticky úsporném a funkčním solárním systému v moderním a stylovém střihu. Střešní systém Lindab SolarRoof 2.0 již tradičně spojuje eleganci krytiny SRP Click ve skandinávském stylu s diskrétními solárními panely. Díky vývoji a průběžnému testování je nový solární systém SolarRoof 2.0 dvojnásobně účinným zdrojem energie než dříve.

REKLAMA