REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

ALKOR DRAKA

Základní informace

název:ALKOR DRAKA
adresa:Božkova 10, 160 00 Praha 6
region:Praha
telefon:233 331 809, 602 250 679
e-mail:alkor@iol.cz
www-adresa:www.estav.cz/alkor-alkorplan
IČO: 13828886
DIČ: CZ480515048
dříve/fúze: ALKOR, a.s.

Kontakty

Činnost firmy

Dovoz hydroizolačních fólií pro střechy, spodní stavby, bazény, jímky, skládky, vodojemy apod.

Zahraniční obchod

Výrobky

  • Fólie bazénová ALKORPLAN
  • Fólie plastová ALKOR ALKORPLAN

Nejnovější články

Je to vizualizace nebo není? To často pozná jen cvičené oko odborníka. Někdy i ten má pochybnosti.  Zdroj: AdobeStock -  4th-life-photography

Realistické vizualizace v praxi interiérového designéra. Slouží nebo škodí?

Současný klient architekta, designéra, návrháře, ty interiérové nevyjímaje, je každodenně masírován médii a společností k tomu, považovat za jedinou, moderní, vědeckou a všeobjímající metodu ku zdárnému návrhu interiéru počítačovou vizualizaci. Na ní se ukáže, jak je architekt, designér či návrhář šikovný, jak dokáže pracovat s moderními technologiemi, a hlavně – už v počátcích realizace interiéru (tedy při projektu, nejlépe již v počátcích projektu), si i laik, rozumějte investor, udělá dokonalý obrázek o tom, jak bude celá koncepce, potažmo dispoziční i výtvarný záměr působit a fungovat.

Foto: Nicholas Watt

Nové sídlo neuvidíte, ale poskytuje výhled na pobřeží

Australský architekt Luigi Rosselli přišel s návrhem projektu, který zasadil do historického kontextu vývoje místní architektury. Luxusní rezidence je průnikem moderního designu za hranici konvencí, a přitom respektující zásady udržitelnosti konstrukce.

Zdroj: LOXIA

Školka v Praze je navržená jako pasivní dům. Děti se budou starat o záhony se zeleninou i o zvířata

Praha 12 bude mít za dva roky novou hospodárnou školku. MŠ Mydlinky jsou unikátní nejen svým nakládáním s energiemi a technickým řešením, ale celým konceptem udržitelného hospodářství. Školka bude ve standardu pasivního domu. Na pozemku zůstanou zachovány vzrostlé stromy a děti tu budou mít vlastní ekokoutek kde budou pěstovat zeleninu a chovat zvířata.

REKLAMA