Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ALEX B Production s.r.o.

Základní informace

název:ALEX B Production s.r.o.
adresa:Sinkulova 31, 140 00 Praha 4
region:Praha
internet:www.alexbp.cz
IČO: 63984270
DIČ: CZ63984270

Činnost firmy

Výroba samolepicí grafiky; grafické studio; propagační a výstavní činnost; výhradní zastoupení britských výstavních a prezentačních systémů NIMLOK

Zastoupení zahraničních firem
Grafická a propagační činnost
Grafické návrhy, reklamy

Nejnovější články

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Zdroj: Daikin

Obyčejný venkovský dům?

Řeklo by se starý dům, jakých najdeme na venkově tisíce. Ale jako každý takový dům je plný pokladů a rodinných příběhů. Možná ho nenavrhl slavný architekt, ale na návštěvě dostanete štrůdl z domácích jablek a cítíte se prostě jako doma.

Foto: Luis Asín

Řešení obloukem výšku domu nezvýšilo, vytvořilo ale prostor pro růst

Španělsko je synonymem sucha, vyprahlé krajiny a domů, které buď pamatují staletí anebo tak pro svou zaprášenost vypadají, že? Kdepak. Aktuální projekt z předměstí Aravaca je plný svěží zeleně, odráží čistotu a krásu moderních elegantních linií.