REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Klazar, Aleš Klazar - zemní práce, autotransport

Základní informace

název:Klazar, Aleš Klazar - zemní práce, autotransport
adresa:Habartice 22, 464 01 Frýdlant
region:Liberec
telefon:774 225 819
e-mail:ales.klazar@seznam.cz
www-adresa:www.estav.cz/alesklazar
IČO: 68970552
DIČ: CZ8102232589
počet zaměstnanců: 2

Kontakty


Aleš Klazar, tel.: 774 225 819

Činnost firmy

Výkopové práce: septiky, bazény, různé základy, přípojky, úpravy zahrad atd.; technika: pásové minirypadlo, traktorový rypadlonakladač, sklápěč Avia

Zemní práce

Nejnovější články

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy možnost získat až 50% příspěvek.

Zdroj: Archiv OHP

Festival Open House Praha 2019: Otevřenými budovami prošlo více než 76 tisíc návštěv

Tradiční víkendový svátek všech milovníků architektury, festival Open House Praha, přilákal o víkendu 18. a 19. května 2019 do otevřených budov v letošním roce přes 76 000 návštěv, což je o 40 procent více než v loňském roce. Světoznámý festival, který otevírá již pátým rokem běžně nepřístupné budovy a prostory, ukázal celkem 80 architektonicky zajímavých objektů na území 10 městských částí Prahy.

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Festival Open House Praha již popáté otevřel o víkendu 18. a 19. května svým návštěvníkům na 80 běžně nepřístupných staveb a prostorů a byl tak jedinečnou příležitostí pro zájemce o architekturu poznat mnohdy známé budovy i z jiného pohledu, než je vídáme za běžného dne. Jedním z domů, který se návštěvníkům otevřel, dokonce se dostal i do oficiálního vizuálu letošního ročníku festivalu, byl legendární hotel International v pražských Dejvicích.

REKLAMA