REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Mgr. Helena Šubrtová, soudní tlumočník a překladatel

Základní informace

název:Mgr. Helena Šubrtová, soudní tlumočník a překladatel
adresa:Alešova 1377/18, 289 22 Lysá nad Labem
region:Nymburk
telefon:723 444 117, 721 333 290
e-mail:hsubrtova@seznam.cz
internet:www.kvalitnipreklad.cz
www-adresa:www.estav.cz/aj
IČO: 69010218

Kontakty

Činnost firmy

- soudní tlumočník a překladatel jazyka anglického- překladatelská a tlumočnická činnost včetně soudních překladůpřeklady a tlumočení pro firmy i veřejnost- tlumočení svateb, obchodních jednání, aj.- překlady rodných listů, smluv, vysvědčení, aj.- výuka anglického jazyka na míru

Překladatelská činnost

Nejnovější články

Jak odvzdušnit radiátor?

Jak odvzdušnit radiátor?

V teplovodních otopných soustavách s radiátory může dojít k tomu, že se ve vrchní části některých radiátorů postupně z otopné vody, která jimi prochází, tak dlouho uvolňují bublinky vzduchu, až vytvoří vrstvu, která omezuje průtok otopné vody.

Foto: Norbert Wunderling

Přestavba statku: Z hospodářství moderní bydlení s poezií venkova

Stará zemědělská farma, složená ze tří objektů. Každý s jinou střechou. Jeden s pálenou taškou, druhý s rákosovou doškovou, třetí s obyčejnou dřevěnou, sbitou z prken. Poněkud nesourodý komplet pro 21. století. Jak tu provést rekonstrukci, a přitom nezničit to původní, hezké?

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Ytong ukáže velkoformátové zdění pomocí minijeřábu

Zcela poprvé na výstavišti, v rámci Stavebního veletrhu, ukáže Ytong velkoformátové zdění pomocí minijeřábu a nabídne mimořádnou cenu na produkty spojené s tématem tepelného komfortu – výhodněji lze koupit střechy a stropy.

Autor: Zuzana Kopilakova

V Česku se chystá první městská zelená čtvrť

V České republice vznikají plány první reálné městské čtvrti, která si dokáže sama vyrobit více než polovinu roční spotřeby elektřiny pro zajištění potřeb obyvatel a zároveň umí šetrně hospodařit s pitnou i dešťovou vodou a cíleně zmírňovat oteplování krajiny vlivem tzv. městského tepelného ostrova.

Měření vody: Od technologického pravěku ke smart technologiím

Měření vody: Od technologického pravěku ke smart technologiím

Začalo to nejspíše Faradayovými pokusy a skončí to zřejmě „smart“ technologiemi. Ano, budeme se zabývat dálkovým odečtem vody bez nutnosti vstupu do bytu či domu. Pojem chytré technologie se zabydlel i v oblasti měření spotřeby vody.

REKLAMA