REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

AgroBrik

Základní informace

název:AgroBrik
adresa:areál ZD, 675 05 Vlčatín
region:Třebíč
telefon:777 101 922
e-mail:briketovaci.lis@centrum.cz
internet:www.palivove.brikety.info
www-adresa:www.estav.cz/agrobrik
IČO: 75669463

Kontakty


Ing. Štefan Hradiský

Činnost firmy

Prodej: automatické kotle na biomasu o výkonech 15 až 400 kW; prodej a půjčování: briketovací lisy na výrobu briket ze slámy a sena; drtiče a rozdružovače balíku stébelnin

Obchodní činnost

Nejnovější články

Pozvánka na konferenci „Stavby z přírodních materiálů 2020“

Pozvánka na konferenci „Stavby z přírodních materiálů 2020“

Baobaby z.s. pořádá pro všechny příznivce přírodního stavitelství, ekologických stavebních materiálů, úsporných technologií a permakultury již 7. ročník konference „Stavby z přírodních materiálů 2020“, která se koná 6.-8. 3. 2020 v kulturním zázemí Domovina v Praze. Přednášky budou v češtině a angličtině, tlumočení je zabezpečeno.

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. Nabídne komplexní řešení pro stavbu a renovace střech včetně řady produktových novinek. V souběhu se konají veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FESTIVAL dřeva a nářadí.

Přírodní dekorace v moderním interiéru

Přírodní dekorace v moderním interiéru

Umělecký, neobvyklý, nabitý neočekávaným a s vysokým smyslem pro sílu detailu. Takový je apartmánový byt z brazilského São Paulo, který byl představen na zdejší výstavě designu a architektury. Je ukázkou kombinace moderního stylu bydlení, které ale nechce být ve vleku uspěchané civilizace, a upřednostňuje vzdušný přírodní styl.